Переглядів:858

2 листопада кают-компанія «Морська бібліотека» при бібліотеці №2 ім. К.Г. Паустовського провела виїзне засідання. Відбувся краєзнавче-морський похід по історичним місцям на території МП «Одеса», метеорологічної станції і Воронцовського маяка.

Двадцять два учасника заходу пройшли через прохідну Одеського порту і сіли у автобус з надією, як можна скоріше побачити краєвиди рідної Одеси, які бачив Костянтин Паустовський. Присутні виглядали та фотографували історичні міста рідної Одеси, які можливо побачити тільки з порту.

Біля музею Воронцовського маяка групу членів кают-компанії «Морська бібліотека» зустрів сам Іван Тимофійович Ціхович, маячник, який віддав все своє життя роботі маячника. Іван Тимофійович провів дуже цікаву і пізнавальну екскурсію для учасників заходу в музеї Воронцовського маяка.

Далі всі пішли по легендарному хвилерізу до візитної картки Одеси-Воронцовського маяка у супроводженні «батька» маяка — Івана Ціховича. Іван Тимофійович розповів дуже багато цікавих історій, пов’язаних з Одеським маяком.

Осіння погода не завадила знайомству з краєвидами Одеси і Воронцовським маяком. Морський вітер і осіннє сонечко дали натхнення одеським поетам написати вірші , присвячені Одесі і Івану Ціховичу, легендарному маячнику. Представив свій свіжесенький вірш письменник-мариніст Олег Дрямін. Вірші голови ВСПМ ім. Гайдаєнко Івана Рябухіна зачитала секретар ВСПМ ім. Гайдаєнко Каріна Апарінова.

Завідуюча бібліотекою №2 ім. К. Г. Паустовського познайомила присутніх з висловлюваннями Костянтина Паустовського про маяки, осінь і Одесу. Член кают-компанії Олександр Апарінов зробив фоторепортаж по містам, які описував в своїх творах письменник Паустовський.

Головний редактор газети «Моряк України» Анатолій Венгрук і журналіст Інна Іщук продовжують знайомити членів кают-компанії з історичними місцями Одеси та з видатними одеситами-моряками.

Запрошуємо гостей міста і одеситів в кают-компанію «Морська бібліотека» на двадцять шосте засідання, яке відбудеться 6 грудня у 15:00. Адреса: вул. Градоначальницька 9, другий поверх, телефон для довідок: 752-83-41, бібліотека-філія №2 ім. К. Г. Паустовського.

Подібні записи:


Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви