Просмотров:147

26 вересня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського до Всеукраїнського дня бібліотек для студентів першого курсу коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій пройшла зустріч з відомим письменником Богданом Сушинським.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова провела історичний екскурс для присутньої молоді. Каріна Вікторівна розповіла, коли бібліотека була заснована і чому носить ім’я письменника Костянтина Паустовського. Студенти коледжу вперше потрапили до однієї із найстаріших бібліотек міста Одеси. Тепер вони знають, де проводити вільний час.

Каріна Вікторівна представила студентам Богдана Івановича Сушинського. Відомий письменник, науковець і публіцист, лауреат багатьох міжнародних і вітчизняних премій та нагород, Богдан Сушинський розповів  присутнім про свою творчість, що спонукає його писати і писати багато. Богдан Іванович написав вже більше 200 книжок, 210 книжкових видань з перевиданнями. Його твори перекладалися 15 мовами світу.

Велику увагу автор приділяє історії, тому його перу належать історичні та військово-пригодницькі книжки. Присутніх хлопців дуже зацікавила ця тематика творчості письменника. Були присутні прихильниці романів Богдана Сушинського. Сучасні популярні романи «Три дня в Париже с любимой женщиной», «Круиз» і «Двое посреди океана» переважно користуються попитом у жінок.

Богдан Сушинський розповів, як, завдяки його дослідженням, були знайдені забуті герої Одещини і на їх честь були встановлені пам’ятні дошки на багатьох школах нашої області.

Письменник об’їздів багато країн, але шанує свою рідну матінку Україну, він справжній патріот і великий приклад для молодого покоління.

Бібліотекари підготували до заходу літературну виставку «Справжня історія», присвячену Богдану Сушинському, і тематичне слайд шоу про життя і творчість письменника.

Зустріч пройшла на великому рівні. Було багато запитань до автора, на які дуже цікаво та іще з гумором відповідав Богдан Іванович. Письменник завітав до бібліотеки на передодні Всеукраїнського дня бібліотек і подарував свої книги для прихильників його творчості, читачів бібліотеки.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви