Просмотров:139

15 листопада бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського провела патріотично-вітальне засідання «Не тільки про війну…» для курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного Університету «Одеська Морська Академія», членів літературного клубу «Золота троянда» і читачів бібліотеки. Захід було присвячено Дню Гідності та Свободи і Всесвітньому дню вітань.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу і відкрила засідання патріотично-музичною хвилиною. Каріна Вікторівна подякувала військовим за їх вибір професії – захищати Батьківщину. Вона розповіла про День Гідності та Свободи.

Каріна Апарінова представила історично-літературну виставку «Ключові події Революції Гідності» і провела огляд книг для учасників заходу, яку підготували бібліотекари Олександр Апарінов і Інна Косєва.

Партнери бібліотеки, представники ДМШ №3 – завідуюча вокального відділу школи Олена Яценко, концертмейстер Руслана Шевельова і їх учні – виступили з концертною програмою і читальній залі бібліотеки.

Після концерту Каріна Апарінова розповіла про День вітань. Завідуюча бібліотекою №2 згадала висловлювання Костянтина Паустовського про війну, де автор свідчить про те, що війна – діло жорстке, але вона не повинна забирати добро і любов, а література повинна впливати на формування в нас уяви про добро в військовий час.

Завершили засідання тематичною стрічкою про історичні Дні, які будуть відзначати 21 листопада. Тематичну стрічку підготував і представив Олександр Апарінов.

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського нагородила грамотами учасників музичного концерту і побажала всім миру та пам’ятати героїв Революцій. В минулому учень музичної школи, а зараз курсант Інституту ВМС України завершив патріотично-вітальне засідання музичною композицією.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви