Просмотров:192

15 листопада бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського провела патріотично-вітальне засідання «Не тільки про війну…» для курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного Університету «Одеська Морська Академія», членів літературного клубу «Золота троянда» і читачів бібліотеки. Захід було присвячено Дню Гідності та Свободи і Всесвітньому дню вітань.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей заходу і відкрила засідання патріотично-музичною хвилиною. Каріна Вікторівна подякувала військовим за їх вибір професії – захищати Батьківщину. Вона розповіла про День Гідності та Свободи.

Каріна Апарінова представила історично-літературну виставку «Ключові події Революції Гідності» і провела огляд книг для учасників заходу, яку підготували бібліотекари Олександр Апарінов і Інна Косєва.

Партнери бібліотеки, представники ДМШ №3 – завідуюча вокального відділу школи Олена Яценко, концертмейстер Руслана Шевельова і їх учні – виступили з концертною програмою і читальній залі бібліотеки.

Після концерту Каріна Апарінова розповіла про День вітань. Завідуюча бібліотекою №2 згадала висловлювання Костянтина Паустовського про війну, де автор свідчить про те, що війна – діло жорстке, але вона не повинна забирати добро і любов, а література повинна впливати на формування в нас уяви про добро в військовий час.

Завершили засідання тематичною стрічкою про історичні Дні, які будуть відзначати 21 листопада. Тематичну стрічку підготував і представив Олександр Апарінов.

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського нагородила грамотами учасників музичного концерту і побажала всім миру та пам’ятати героїв Революцій. В минулому учень музичної школи, а зараз курсант Інституту ВМС України завершив патріотично-вітальне засідання музичною композицією.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->