Просмотров:90

28 лютого бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського провела ярмарок «Смаколики з одеського «Привозу» для членів літературного клубу «Золота троянда», літературного клубу «Ліра», письменників-мариністів і читачів бібліотеки. Захід був присвячен до 155-річчя заснування ринку Одеси – «Привозу».

Ярмарок смаколиків відкрила завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Вікторівна привітала гостей заходу і нагадала всім про ювілей одеського «Привозу». Каріна Апарінова згадала, як з дитинства чула від своїх батьків про самий найкращий ринок. Завідуюча представила присутнім фотоальбом робот Володимира Чарнецького «Одеса, яку пам’ятаємо. Привоз».

Заступник директора музею-квартири Л. О. Утьосова Валентина Лись розповіла історію ринку «Привоз» від самого початку його заснування. Валентина Миколаївна дуже докладно і цікаво провела історичний екскурс по ринку «Привоз» за 155 років його заснування.

Бібліотекар Олександр Апарінов  підготував цікаві факти про одеський ринок. Олександр Григорович представив присутнім заходу кінострічку «Жарти одеського «Привозу».

Вірші про «Привоз» продекламувала із своєї книжки відрмий журналіст і літератор Інна Іщук.

Життєві історії, які пов’язані з відомим ринком, розповів журналіст і письменник-мариніст В’ячеслав Слісарчук. А танець на честь 155-річчя заснування ринку Одеси представили артисти театру «Сюрприз» – дует Марина Лобанова і Тетяна Гудович. Вони виступили з танцем «Венський вальс».

Гості дізналися багато цікавого про наш «Привоз». Присутні мали можливість скоштувати смачненьких млинців та смаколиків з одеського відомого ринку і залишили свої враження в книзі відгуків бібліотеки.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви