Просмотров:36

20 лютого бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського у рамках кают-компанії «Морська бібліотека» відзначила 51-у річницю від дня надання їй імені письменника Костянтина Паустовського. Відкрив захід відбиттям склянки у ринду Президент ІМА Ігор Агафоніков.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей і розповіла історію бібліотеки з часів, коли бібліотекою завідувала Юлія Комаровських. Аудиторія дізналася, як вона добилася присвоєння бібліотеці ім’я Костянтина Паустовського.

Каріна Вікторівна розповіла про співпрацю бібліотеки з одеськими культурними організаціями і зупинилась на великій співпраці з музеєм ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека представила фоторепортаж «Бібліотека і музей -спільні інтереси». Майстер художнього слова, лауреат літературної премії ім. Рядченка і Паустовського Світлана Лукіна представила уривок із книги Паустовського «Час великих сподівань».

Президент ІМА Ігор Агафоніков відзначив роботу Голови ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко Івана Рябухіна і вручив йому медаль від Асоціації. Олена Рибакова представила вірш Івана Рябухіна на честь бібліотеки Паустовського.

З нагоди 51-ї річниці з дня присвоєння бібліотеці імені Костянтина Паустовського почесними грамотами нагородили завідуючу бібліотекою-філією №2 Каріну Апарінову. Грамоти вручили: депутат Одеської Обласної Ради 7-го скликання Олексій Кобильніков, Голова ОРО НСЖУ Юрій Работін, Голова ВСПМ С. Смолянинников і Голова Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеско Євген Лівшиц.

Художник, меценат, викладач Алла Шляхова подарувала бібліотеці портрет Паустовського. Художниця Наталія Жура зробила на казку Костянтина Паустовського «Розхристаний горобець» головного героя горобця і подарувала картину бібліотеці. А художниця Олександра Петрова подарувала картину «Золота троянда», яку вона зробила з нагоди 51-ї річниці з дня присвоєння бібліотеці імені Костянтина Паустовського.

Головний редактор газети «Моряк України» Анатолій Венгрук розповів про свою любов до творчості К. Г. Паустовського. Подарували книги бібліотеці: Олег Дрямін, В’ячеслав Слісарчук, Юрій Работін, Вероніка Коваль і Світлана Лукіна. Згадали паустовцев-партнерів бібліотеки, які залишили після себе велику шану пам’ять: Віктора Глушакова, Юлію Комаровських, Ларису Хоніч і Петра Башкарьова.

Артистка-вокалістка Одеської філармонії Анна Слободянік подарувала всім чудові пісні у своєму виконанні.

Завершили свято святковими тортами з цифрою «51» на честь річниці з дня присвоєння бібліотеці імені Костянтина Паустовського і цифрою «2» на честь заснування в бібліотеці кают-компанії «Морська бібліотека».

Похожие записи:


Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
YouTube сайту ЦБС для дорослих
Центральна міська бібліотека ім. І. Я. Франка
Facebook ЦБС ім. І. Я. Франко
Instagram ЦБС ім. І. Я. Франко
Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза. Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Бібліотека №25
Facebook Бібліотека №25
Бібліотека №29
Instagram Бібліотека №29
Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Бібліотека №35
Facebook Бібліотека №35

Архіви