20 лютого бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського у рамках кают-компанії «Морська бібліотека» відзначила 51-у річницю від дня надання їй імені письменника Костянтина Паустовського. Відкрив захід відбиттям склянки у ринду Президент ІМА Ігор Агафоніков.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала гостей і розповіла історію бібліотеки з часів, коли бібліотекою завідувала Юлія Комаровських. Аудиторія дізналася, як вона добилася присвоєння бібліотеці ім’я Костянтина Паустовського.

Каріна Вікторівна розповіла про співпрацю бібліотеки з одеськими культурними організаціями і зупинилась на великій співпраці з музеєм ім. К. Г. Паустовського. Бібліотека представила фоторепортаж «Бібліотека і музей -спільні інтереси». Майстер художнього слова, лауреат літературної премії ім. Рядченка і Паустовського Світлана Лукіна представила уривок із книги Паустовського «Час великих сподівань».

Президент ІМА Ігор Агафоніков відзначив роботу Голови ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко Івана Рябухіна і вручив йому медаль від Асоціації. Олена Рибакова представила вірш Івана Рябухіна на честь бібліотеки Паустовського.

З нагоди 51-ї річниці з дня присвоєння бібліотеці імені Костянтина Паустовського почесними грамотами нагородили завідуючу бібліотекою-філією №2 Каріну Апарінову. Грамоти вручили: депутат Одеської Обласної Ради 7-го скликання Олексій Кобильніков, Голова ОРО НСЖУ Юрій Работін, Голова ВСПМ С. Смолянинников і Голова Асоціації моряків-підводників ім. О. І. Маринеско Євген Лівшиц.

Художник, меценат, викладач Алла Шляхова подарувала бібліотеці портрет Паустовського. Художниця Наталія Жура зробила на казку Костянтина Паустовського «Розхристаний горобець» головного героя горобця і подарувала картину бібліотеці. А художниця Олександра Петрова подарувала картину «Золота троянда», яку вона зробила з нагоди 51-ї річниці з дня присвоєння бібліотеці імені Костянтина Паустовського.

Головний редактор газети «Моряк України» Анатолій Венгрук розповів про свою любов до творчості К. Г. Паустовського. Подарували книги бібліотеці: Олег Дрямін, В’ячеслав Слісарчук, Юрій Работін, Вероніка Коваль і Світлана Лукіна. Згадали паустовцев-партнерів бібліотеки, які залишили після себе велику шану пам’ять: Віктора Глушакова, Юлію Комаровських, Ларису Хоніч і Петра Башкарьова.

Артистка-вокалістка Одеської філармонії Анна Слободянік подарувала всім чудові пісні у своєму виконанні.

Завершили свято святковими тортами з цифрою «51» на честь річниці з дня присвоєння бібліотеці імені Костянтина Паустовського і цифрою «2» на честь заснування в бібліотеці кают-компанії «Морська бібліотека».