Просмотров:70

14 лютого бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського взяла участь у відзначенні 31-ой річниці виведення військ з Афганістану. Журналістсько-морський десант відправився до Любашівського РДА. Організатор десанту – голова Одеської регіональної організації НСЖУ Юрій Работін.


Завідуюча бібліотекою № 2 ім. К. Г. Паустовського Каріна Апарінова розповіла про співпрацю бібліотеки з Одеською організацією воїнів-ветеранів війни в Афганістані, яку представляли на заходах бібліотеки Костянтин Оборін, Василь Манюк, Іван Іжаковський, Володимир Салюк і Леонід Тарасов. Закінчила свою доповідь Каріна Апарінова словами Костянтина Паустовського про війну.

Виконуючий обов’язки директора Любашівської ЦБС для дорослих Наталія Овчар представила виставку літератури «Афганістан болить в моїй душі». Голова Любашівського РДА Геннадій Бамбура розповів, як в Любашівці відносяться до пам’ятної дати, пов’язаної із Афганістаном, як допомагають ветеранам афганської війни і їх сім’ям.

Заступник голови Одеської регіональної організації НСЖУ Сергій Антонов подарував книги від організації і нагородив воїна-інтернаціоналіста пам’ятною нагородою.

Депутат Одеської Обласної Ради сьомого скликання Олексій Кобильніков, президент ІМА Ігор Агафоніков, голова ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко Іван Рябухін і завідуюча бібліотекою № 2 ім. К. Г. Паустовського Каріна Апарінова привітали ветеранів війни в Афганістані.

Пролунали вірші Івана Рябухіна у виконанні представника ІМА. Артистка-вокалістка, заслужена артистка Казахстану Галина Невара представила музичний концерт ветеранам війни в Афганістані. Відбувся перегляд кінострічки про воїнів-інтернаціоналістів, яких треба згадувати сьогодні.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви