Просмотров:705

shevchenko-19 березня в ОНВК №4 у кабінеті української мови та літератури для учнів 4-Б класу (класний керівник Тетяна Колеснік) бібліотекарями філії №25 були проведені голосні читання. Вони були присвячені річниці з дня народження Т.Г.Шевченка “Возвеличимо на диво і розум наш і наш язик”.

Проводила захід бібліотекар Тетяна Білоченко, яка почала свою розповідь з факту дня народження класика української літератури Тараса Григоровича Шевченка 9 березня. Захід продовжився піснею “Реве та стогне Дніпр широкий”, після чого учні виступили з художнім читанням творів Т.Г.Шевченка.

У ході заходу Тетяна розповіла про роль Т.Г.Шевченка у літературі, образотворчому мистецтві та суспільно-політичному процесі.

Діти подивились на Шевченка не лише як на поета, а й як на невід’ємну постать історичного минулого, та розкрили сутність літературного послання Шевченківського заповіту до сучасників і прийдешніх поколінь. Зокрема, учні представили слухачам своє авторське читання творів Шевченка, де розкривається його заклик до збереження мови та до потреби безпреривного якісного навчання.

Пiд час заходу пролунали такі вірші поета, як:

  • “І мертвим, і живим, і ненародженим”.
  •  “Ну що б, здавалося, слова…”
  •  “Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя…”
  •   “У Коллара читаєте з усієї сили…”

Тетяна Білоченко у своєму повідомлені звернула увагу учнів на проблемне шевченківське питання щодо освіти і потреби навчання, передачі історичних знань, примноження власної культури, як фундаменту відродження нації і її державності.

Захід завершився музичним виконанням “Заповіту”, яке підготувала вчитель музики  ОНВК №4 Любов Рева.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

17.01 о 15.00: «Хай Різдво іде. Злагоду в дім несе». Різдвяні посиденьки, година доброго настрою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
17.01 о 12.00: «Майстер «тваринного» портрета». Гучні читання. (До дня народження Д. Даррелла). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
17.01 о 10.30: «Наш сучасник: автор та виконавець І.Ніколаєв». Година популярної музики. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
19.01 о 12.00: «Пригоди казкової валізи». Подорож літературним диліжансом в Країну зимових книг. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)

Архіви