Просмотров:232

21 травня в бібліотеці № 30 відкрилася відеовітальня «Багатонаціональна Одещина: Болгарська культура». Захід присвячений до 20-річчя з дня відкриття в Одесі Всеукранського центру болгарської культури, а також до Всесвітнього дня культурного розмаїття в ім’я діалогу та розвитку. На захід завітали читачі бібліотеки та члени гуртка інтелектуального і творчого розвитку «Шалений равлик».

Бібліотекар Ольга Веселаго розповіла аудиторії про історію виникнення свята Всесвітнього дня культурного розмаїття в ім’я діалогу та розвитку. Вона відзначила, що це свято дозволяє людям глибше усвідомити цінності культурного розмаїття і дає можливість розвивати співпрацю між народами.

Бібліотекар також повідала присутнім, що Одеська область найбагатонаціональніша в Україні. Майже половину населення Одеського регіону складають національні меншини. На территорії області мешкають представники 133-х національностей і народностей, серед яких 6%  – це болгари.

В ході заходу усі присутні подивилися цікаві відеоролики про болгарську культуру і традиціі, декоративно-прикладне мистецтво з виробами ручної роботи, національну їжу і  випічку.

Читачам дуже сподобався пізнавальний і цікавий захід, вони ділилися своїми знаннями про болгарські традиції, так як у деяких з них є родичі або друзі болгарської національності.

Співробітник бібліотеки також відзначила, як важливо знати своє коріння, цікавитися своїм родом і прізвищем, вивчати мову своїх предків, своєї національності.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви