27 липня виповнилося 165 років від дня народження Володимира Галактіоновича Короленко. До цієї дати бібліотека №32 підготувала виставку-портрет «Людина з великим серцем».
Бібліотекарі поставили за мету познайомити читачів з Короленком — громадським діячом, який підтримував українську мову. Вiн виступав проти шовінізму та антисемітизму, терору й насильства, захищав права і свободи.
В експозиції представлено найвідоміші твори – наприклад, перша книга Володимира Галактіоновича «Нариси та оповідання», яка дістала захоплений відгук А. Чехова. Повість «Сліпий музикант» , яка свого часу викликала справжній тріумф. У ній В.Короленко з великим знанням людської психології, по-філософськи підходить до розв’язання вічної проблеми людини і суспільства. Збірки оповідань, матеріалом для яких послужили спогади про дитинство, проведене на Україні, збагачені спостереженнями, філософськими і соціальними висновками зрілого майстра, що пройшов важкі роки репресій.
Бібліотекар читального залу Асьма Вишнева розповіла відвідувачам бібліотеки, як в Україні вшановується пам’ять «людини з великим серцем» . Ім’я Короленка надано Полтавському національному педагогічному університету, Харківській державній науковій бібліотеці, Чернігівській обласній бібліотеці, школам у Полтаві, Житомирі. З 1990 року Національною спілкою письменників України присуджується премія його імені за найкращий твір російською мовою в Україні. Єврейською Радою України Володимиру Галактіоновичу Короленко було присвоєно звання «Праведник України». В Одесі ім’ям талановитого письменника назвали вулицю.