Просмотров:60

19 грудня працівники бібліотеки №47 імені Олеся Гончара провели літературно-музичну композицію «Із неба в український край йде зимовий Миколай». В читальній залі ЗОШ № 78 зібралися учні початкової школи.


Вікторія Лунгу розповіла про історію свята та традиції святкування в Україні. Насамперед діти мають знати історію Чудотворця. Також вони мають знати про те, що подарунок від Миколая отримає лише слухняна та добра дитина. Тому Ірина Топільська продовжила розповідь дітям про його дитинство та паломництво і про те, як він став священником. Бібліотекарі представили відеопрезентацію про Миколая.

Учні 4-А разом із Наталією Зінченко та учні 4-В із своїм керівником Ольгою Петрівською представили виставу «Свята ніч».

Викладач музичної школи №6 Катерина Семенова разом із своїми ученицями зіграли на бандурі новорічну композицію «Свята ніч».

Також Ірина Топільська представила книжкову виставку, присвячену Святому Миколаю. На виставці були зiбрані книги про дитинство Чудотворця, про його важкий життєвий шлях, а також про храми, які збудовані на його честь по всьому світу.

Вікторія Лунгу зробила презентацію дитячих малюнків, присвячених святу. Також вона представила дітям казку про діяння Святого Миколая.

Захід завершили піснею «Наш Чудотворець».

ВНИМАНИЕ!

Согласно распоряжению городского головы Одессы Централизованная библиотечная система приостанавливает обслуживание читателей. Это вынужденная мера, которая связана с необходимостью снизить риск распространения острой респираторной инфекции, вызванной коронавирусом COVID-19.

Ориентировочно ограничение продлится до 24 апреля включительно.

Однако и во время вынужденной остановки мы будем продолжать работу. Смотрите наш Youtube-канал, где будут появляться буктрейлеры и другие видеоматериалы.

Архіви