Просмотров:152

3 червня в бібліотеці №47 ім. Олеся Гончара разом з дітьми молодших класів була проведена гра-вікторина по творчості Корнія Чуковського «Корній Чуковський: що, де, коли?».

Працівники бібліотеки багато зробили для заохочення  дітей до читання влітку. До послуг малечі  в дитячому відділі  розкриті полиці з цікавими  та гарно ілюстрованими книжками. Тематичні виставки допоможуть  їм вибрати  необхідну книжку та розширити свій кругозір .

В школах діють літні табори, і до бібліотеки знову завітали учні. Такі зустрічі  в літній період сприяють підвищенню читацької активності, відпочинку та проведення змістовного дозвілля.

Тетяна Рейда розповіла  про дитячого  письменника  Корнія Чуковського. Діти прийняли участь в вікторині і конкурсах під назвою «Уважні і начитані» та «Чарівна корзинка». Малечі зачитували цитати із видатних і знайомих творів письменника. Всі присутні гуртом, випереджаючи один одного, відгадували героїв  творів Корнія Чуковського.

В  чарівній корзинці були заховані багато іграшок, які придумали і пошили  діти, що займались в театральній студії. Школярі одягнули на пальчики іграшки і почали   ставити сценки, фантазувати та гратися. Всім  було весело і цікаво.

На кінець зустрічі  бібліотекарі побажали малечі відпочивати  та читати книжки з задоволенням.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви