ukrtrad-121 серпня бібліотека №47 ім. Олеся Гончара сімейного читання  провела народознавчий захїд, об’єднаний у цикл під назвою «Кольори, що дають надію». Цей  захід передає  настрій наших читачів, які поділились своїми роботами.

Це — і вишиванки, ї предмети українського побуту,ї різні статуетки,ї віночки,ї квіти, ї грона калини.  Відкриття народознавчої експозиції «Обереги ,що не губляться в віках», дала можливість всім читачам споглянути і помилуватись  красою що зробили наші  умільці Адже,вивчення історії рідного краю, популяризація традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть — одне з найголовніших завдань у нашій бібліотеці. На виставці представлені книги  про українські традиції, побут та культуру українського  народу.

Тетяна Рейда провела огляд книг для читачів бібліотеки. Особливу увагу привернули книги Тамари Ніколаєвої «Історія українського костюма», Анатолія Мяловицького «Культура побуту — сила нації»,збірку «Жити-пити».

Нам — сучасним українцям — завжди було цікаво, як жили наші предки, які оселі будували, як вони облаштовували свій побут, як харчували українського ся, що вдягали. Завдяки книгам,  експозиціям предметів побуту, якими користувалися наші предки, ми маємо нагоду потрапити в українську хату, в якій жили ще наші діди-прадіди. Культура — це той великий скарб, національне надбання, що передається від покоління до покоління, примножується, збагачується. Експозицію було відкрито з метою популяризації української книги.