Просмотров:130

9 жовтня в читальному залі  бібліотеки №47 ім. Олеся Гончара була проведена літературно-музична композиція «Славетні подвиги українських козаків». Бібліотекари  Вікторія Лунгу  та Юлія Северюхіна  запросили на захід учнів  4 класу ЗОШ  № 78 з класним керівником.

Тетяна Рейда  розповіла  школярам про відомі  факти  та події  історії нашої держави, про свято Покрова і  чому шанували  на Україні Покрову запорозькі козаки

Дітям показали відеопрезентацію «Про виникнення козацтва та Запорозької Січі та свято Покрови». Пригадали  загадки та прислів’я, народні прикмети на Покрову.

Вікторія Лунгу  представила книжкову виставку «Знай, люби, бережи історію українського народу». На виставці представлена література, яка присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.

Вікторія Лунгу розповіла про  гетьманів Петра Сагайдачного та   Богдана Хмельницького, життя яких змальовується  в книзі  Віталія Рогожи «Запороги». Особлива увага була приділена книгам  Світлани Талан «Оголений нерв» та Євгена Положій «5 секунд».

Юлія Северюхіна прочитала вірш Віктора Геращенко «Не цінується ніщо так у житті, як воля…» та  вірш Оксани Кротюк «Найкраща земля».

В кінці свята школярі  прослухали козацькі пісні «Ой у лузі червона калина», «Їхав, їхав козак містом», «Розпрягайте, хлопці, коні», «Їхав козак за Дунай».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви