Просмотров:146

Завiдуюча юнацьким абонементом бібліотеки №7  ім. І.П. Гайдаєнко Тетяна Рогач представила виставку «Світ цікавого не має меж, як не має меж людське пізнання».  Як встигнути одержати всі необхідні знання? Допоможуть в цьому представлені на виставці популярні енциклопедії, де про складне розповідається просто й доступно.                                                                    

«Новая энциклопедия школьника» – в ній зібраний і систематизований довідковий матеріал про людину і космос, науку і техніку, про тварин і рослини. Вона поможе учням розвинути свої аналітичні здібності та інтуїцію.

Вам цікаво знати чи існує зв’язок між електрикою та магнетизмом? Або як підтверджуються на практиці самі безглузді, самі божевільні теорії астрофізики?

Про величні відкриття, винайдені людством з давен і до наших днів, ви дізнаєтесь з «Малая энциклопедия открытий».

В книзі «Калейдоскоп цікавих знань» читачі знайдуть відповіді на безліч питань з географії, історії, природознавства та граматики.

Світ, у якому ми живемо – дивовижний і безмежний, і чудес у ньому дуже багато. Чому б не дізнатисья про деякі з них – дракона семіраміди та чупакабру, Вежу Диявола та Бермудський трикутник, кульову блисквку та телекінез? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши енціклопедію «Загадки природи».

В «Энциклопедии сенсаций» зібрані вражаючи уяву факти із галузі медицини, кулінарії, моди; приголомшливі сенсації оточують нас в повсякденному житті, траплялись вони і в давні часи.

А чи знаєте ви, якими були найближчі предки людини? Хто такі тубільці? Яке походження людських рас? Чи завжди люди жили сім’ями? Відповіді на всі ці та інші запитання ви дізнаєтесь з серії книг «Світ навколо нас».

Здається, нема більш точної науки, ніж математика, саме в цій науці ще існує немало таємниць і загадок. Про них читачі дізнаються з енциклопедії «Загадки мира цифр и чисел».

Здавалось б наука досягла такого рівня розвитку, що може дати відповідь на любе питання, та все ж вчені не можуть відповісти, звідки і чому виникає феномен полтергейста, як з’явились малюнки в пустелі Наска, що змушує китів викидатися на берег – на ці та багато інших питань ви дізнаєтесь з книги «100 знаменитых загадок природы».

 

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

TikTok

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->