Просмотров:163

2 листопада кают-компанія «Морська бібліотека» при бібліотеці №2 ім. К.Г. Паустовського провела виїзне засідання. Відбувся краєзнавче-морський похід по історичним місцям на території МП «Одеса», метеорологічної станції і Воронцовського маяка.

Двадцять два учасника заходу пройшли через прохідну Одеського порту і сіли у автобус з надією, як можна скоріше побачити краєвиди рідної Одеси, які бачив Костянтин Паустовський. Присутні виглядали та фотографували історичні міста рідної Одеси, які можливо побачити тільки з порту.

Біля музею Воронцовського маяка групу членів кают-компанії «Морська бібліотека» зустрів сам Іван Тимофійович Ціхович, маячник, який віддав все своє життя роботі маячника. Іван Тимофійович провів дуже цікаву і пізнавальну екскурсію для учасників заходу в музеї Воронцовського маяка.

Далі всі пішли по легендарному хвилерізу до візитної картки Одеси-Воронцовського маяка у супроводженні «батька» маяка – Івана Ціховича. Іван Тимофійович розповів дуже багато цікавих історій, пов’язаних з Одеським маяком.

Осіння погода не завадила знайомству з краєвидами Одеси і Воронцовським маяком. Морський вітер і осіннє сонечко дали натхнення одеським поетам написати вірші , присвячені Одесі і Івану Ціховичу, легендарному маячнику. Представив свій свіжесенький вірш письменник-мариніст Олег Дрямін. Вірші голови ВСПМ ім. Гайдаєнко Івана Рябухіна зачитала секретар ВСПМ ім. Гайдаєнко Каріна Апарінова.

Завідуюча бібліотекою №2 ім. К. Г. Паустовського познайомила присутніх з висловлюваннями Костянтина Паустовського про маяки, осінь і Одесу. Член кают-компанії Олександр Апарінов зробив фоторепортаж по містам, які описував в своїх творах письменник Паустовський.

Головний редактор газети «Моряк України» Анатолій Венгрук і журналіст Інна Іщук продовжують знайомити членів кают-компанії з історичними місцями Одеси та з видатними одеситами-моряками.

Запрошуємо гостей міста і одеситів в кают-компанію «Морська бібліотека» на двадцять шосте засідання, яке відбудеться 6 грудня у 15:00. Адреса: вул. Градоначальницька 9, другий поверх, телефон для довідок: 752-83-41, бібліотека-філія №2 ім. К. Г. Паустовського.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->