Просмотров:165

В рамках проекту «Екологічна просвіта» на базі бібліотеки імені Багрицького працює клуб любителів каміння «Музика Землі». З 2013 року проведено багато спільних заходів, спрямованих на формування екологічної культури в суспільстві.

Екологічне виховання в бібліотеках набуває нових форм. На перший план виходять не лекції чи уроки, а проекти, що підсилюють емоційну дію, оскільки поєднують в собі проблеми охорони природи, мистецтво і книгу. Постійно організовуються виставки, літературно-музичні композиції, експозиції робіт художників і фотохудожників. Вміння показати гармонію і красу оточуючого світу – один із способів виховання екологічної культури. Експозиції, присвячені природі рідного краю, стали обов’язковою частиною інтер’єру бібліотеки.

21 вересня члени клубу зібралися на свою ювілейну зустріч, щоб підвести підсумки роботи за 13 років, намітити плани на майбутнє. Серед присутніх були і ті, хто починав історію клубу разом з його засновниками, і ті, хто сьогодні приймає активну участь в його житті.

Добрими словами згадали перших керівників – Володимира Сергійовича Олійникова та Наталію Юріївну Храмову.

Клуб «Музика «Землі» дає можливість зануритися в багатогранний і загадковий світ природи, що оточує нас, підштовхує до пізнання навколишнього і себе.  В спілкуванні з мінералами кожний знаходить почуття гармонії з природою, спокій і душевну  рівновагу, чого нам так не вистачає в повсякденному житті.

Зустріч пройшла в душевній атмосфері, присутні поділилися своїми думками, висловили свої погляди відносно майбутнього клубу.

Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з чудовим, таємничим світом каміння кожну 3 суботу місяця.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви