Просмотров:30

Нещодавно вся читаюча світова спільнота відсвяткувала День книги та авторського права. ЦБС для дорослих долучилася до цього свята, проведенням онлайн-марафону Bookfest-2021. Це вже сьомий книжковий фестиваль, але два роки поспіль через пандемію ми змушені його проводити в онлайн форматі.

Протягом чотирьох днів на сторінках соціальної мережі Фейсбук бібліотекарі пропонували читачам онлайн-подорожі, буктрейлери, відеорепортажі, інформаційні роліки та відео-привітання. Цього року організатори марафону запропонували одеситам взяти участь в онлайн-книжковій лотереї та літературній вікторині. Учасники лотереї та переможці літературної вікторини зможуть отримати призи – книги в ЦМБ ім. Франка. Такий зворотній зв’язок з читачем збільшив кількість підписників, викликав обговорення запропонованих для лотереї книжок і, як наслідок, заохотив брати участь в подібних акціях.

Bookfest-2021 привернув увагу багатьох наших підписників. Вони із задоволенням ділилися отриманою інформацією зі своїми друзями та знайомими, жваво коментували переглянуті відео,висловлювали подяку бібліотекарям за цікаву відеопродукцію та інформацію.

А зараз пропонуємо Вашій увазі невеличкий екскурс в історію Букфеста. Ідея проведення книжкового фестивалю в Міському саду народилася в Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка і належить директору ЦБС для дорослих Наталі Кликовій.

Перший фестиваль пройшов в 2015 році, його родзинкою стала давня традиція дарування в цей день рози і книги. Майбутні захисники Вітчизни – курсанти Одеського військового ліцею дарували квіти випускницям Маріїнської гімназії. Ця красива акція привернула увагу багатьох містян і викликала бурхливі оплески.

Родзинкою наступного книжкового фестивалю став парад- вікторина літературних героїв, в ході якого глядачі повинні були пригадати ім’я літературного персонажа, назву твору та автора. Також в рамках книжкового фестивалю були: літературний квест, соцопит, книжковий розіграш і багато цікавих, різноманітних зустрічей і виступів одеських творчих колективів. Протягом всього дня ні на хвилину організатори свята – бібліотекарі ЦБС для дорослих не втрачали увагу глядачів і перехожих, які крокували по своїх справах, а затримувались надовго біля Ротонди, де відбувалися основні події фестивалю.

Сподіваємося, що Bookfest 2022 стане справжнім святом для одеситів і пройде в Міському саду.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

TikTok

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->