Просмотров:175

До Дня незалежності України фiлiя №28 провела виїзний книжково-ілюстрований інформ-дайджест «З Україною в серці». Бібліотекари відвідали пенсійний фонд Приморського району, де органiзували інформаційну та пізнавальну зустріч.

Захід під назвою «Ми народжені вільними на своїй землі. Ми були, ми є і ми будемо!» був присвячений державним святам. Бібліотекари наголосили на вагоме значення свят Державного прапора та Незалежності України, провели мандрівку в славні періоди історії нашого народу, розповіли про національні та народні символи України.

Співробітники пенсійного фонду дізналися, що провісниками і предтечами суверенної України стали І.Франко, В.Винниченко, М.Грушевський, книги яких представлені на книжково-ілюстрованій виставці.  Ця лекція мала великий запит, бо їм скоро здавати іспит з державної мови та історії.

Книги серії „Особистість і доба” представляють відомих державних діячів часів Київської Русі. У книгах „Історія українського козацтва”(нариси у 2-х томах), „Козацькі вожді України” Б.Сушинського, „Незнайома Кліо. Таємниці української історії. Козацька доба” розкрито історію українського козацтва як етапу на шляху до незалежності. Про найславніших жінок нашої землі і їх внесок у боротьбу за незалежність розповідає книга „Українки в історії”.  Розділ „Шляхи економічного зростання” представляє нові видання з питань економіки, бізнесу, підприємництва.

Бібліотека №28 залюбки принесли книги та розповіла про них. Також дійство супроводжувалося читанням українських віршів в національних костюмах. Працівники пенсійного фонду охоче приміряли костюми та фотографувалися.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube
Блог краєзнавців

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви