Просмотров:192

До Міжнародного дня рідної мови, який відзначається  щороку 21 лютого, бібліотека №28  пропонує переглянути  тематичний книжковий розвал «Минуще все, лише книга й слово не мине».

Завідувач бібліотекою №28 Інна Логвін ознайомила відвідувачів бібліотеки з чарівним пером сучасних письменників. Вона розповіла присутнім на лекції жінкам,  що кожна мати є носієм рідної мови і з  неї починається любов до слова.  Що привчати читати дитину треба з малечку тільки тоді у неї й виховається любов до рідного слова.

У бібліотеці зібрані книги різних літературних жанрів. Це розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, публіцистичних статей у періодиці, які присвячені рідній мові. Читачі мають можливість ознайомитися із вибраними працями Василя Грещука „Студії з українського мовознавства”, Миколи Лесюка „Доля моєї мови”, Віталія Кононенка „Українська мова: традиції та сучасність”, Марії Зьомковської „Мова моїх батьків” тощо.

Увагу приверне й добірка поетичних творів, що утверджують рідну мову як творця духовного відродження української нації. Серед них книги „Дорогами життя: сакральне і земне” Любові Шевчук, „Безцінний скарб” Дмитра Білоуса, „Не опускаючи очей…Вибране” Вадима Крищенка, „Чи Україні ти син?” Василя Василашка, „Поезії” Олеся Лупія. На стендах виставки також можна знайти багато афоризмів, крилатих висловів, віршів про мову.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви