Просмотров:132

«Жити і перемагати», -під такою назвою 3 грудня до Міжнародного дня інвалідів у бібліотеці №42 пройшов урок толерантності для курсантів І роти І курсу Одеського військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою. Разом з ліцеїстами до книгозбірні завітала бібліотекарка навчального закладу пані Лариса Рябікова.

Головним акцентом заходу було те, що перейматися проблемами людей з вадами здоров’я потрібно не тільки у день 3 грудня, а постійно виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Завідувачка бібліотеки Світлана Лазаренко у своїй розповіді наголосила, що люди-інваліди можуть стати прикладом і взірцем для багатьох здорових людей. Втративши здоров’я, вони не втрачають інтересу до життя. Світлана Володимирівна навела приклади видатних людей, що мали інвалідність, але знаходили в собі сили займатися політикою, наукою, спортом, писати картини, романи, вірші, музику. Це київський князь Ярослав Мудрий, 32-й президент США Франклін Рузвельт, майстер релігійного живопису Микола Бідняк, композитор Людвіг Ван Бетховен, письменники Микола Островський і Едуард Асадов, чемпіонка світу та Європи з бальних танців у візках Ілона Слуговіна, альпініст Ерік Вайхенмайер, фізик-математик Стівен Гокінг, музикант і композитор Стіві Уандер, мільйонер без рук і ніг Нік Вуйчич.

Спілкування було пізнавальним і корисним для курсантів. Вони залишали бібліотеку з твердим переконанням, що людям з інвалідністю більш необхідна моральна підтримка, ніж допомога лише в їхній нужді.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви