Просмотров:150

До Міжнародного дня сліпих – 14 листопада – бібліотека №42 провела урок милосердя «Не будьте байдужими». В гості до книгозбірні завітали вихованці третього і четвертого класів приватної школи Софії Русової. Разом з дітьми були присутні директор закладу Наталія Алексєєва та вчитель Лілія Ніколаєва.

На школярів чекали змістовні та цікаві оповіді бібліотекарів, зустріч з читачкою та практичні завдання.

Про історію заснування Міжнародного дня сліпих, про особистий внесок Валентина Гаюі в цю дату та про символічну білу тростинку учням розповіла бібліотекарка читальної зали Юлія Печерянська.

Завідувачка книгозбірні Світлана Лазаренко акцентувала увагу дітей на тому факті, що люди з обмеженими фізичними можливостями є повноцінними учасниками соціуму. Відсутність зору робить їх сильними, а деяких успішними. Сліпий провідник Гомер і вчений Галілео Галілей, винахідник Луї Брайль і журналіст Джозеф Пулітцер, спортсменка Марла Раньян, альпініст Ерик Вайхенмаєр, політик Девід Бланкетт, музикант Стіві Уандер – ці люди не могли бачити навколишній світ, але своїми діями змогли його змінити.

Про свою найкращу незрячу подругу і те, як вона справлялася з життєвими труднощами, діти почули від читачки бібліотеки Тамари Попової. Розповідь про випадки із дитинства Євгенії Кричевської розчулили і дорослих, і дітей.

Наостанок присутнім було запропоновано відчути себе на місці незрячої людини. Учні виконували різноманітні завдання і аналізували свої відчуття, ділилися емоціями і враженнями.

Всі погодилися з тим, що відсутність зору в значній мірі змінює життя людини. Такі люди потребують нашої уваги, піклування і спілкування – з цим переконанням діти залишали бібліотеку.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви