1 грудня бібліотека №28 провела книжкову виставку та шок-урок «Обери життя, воно прекрасне». Захід підготовлений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

До цієї дати у читальному залі була оформлена книжкова виставка «Не відбирай у себе завтра», яка складається з двох розділів. Що ми знаємо про СНІД, про його наслідки? Що таке вірус, та як передається ВІЛ? Як взагалі живуть люди з ВІЛ? Відповіді на такі хвилюючі питання кожен читач бібліотеки може знайти в першому розділі книжкової виставки «СНІД: знання проти страху». В представлених книгах Володимира Широбокова «СПИД – синдром приобретенного иммунодефицита», Валентина Покровського «СПИД» та Геннадія Даниліна «Поединок со СПИДОМ. Болезнь победит человека или человек победит болезнь?» наводиться багато фактів і розповідається про людей різного віку, які потрапили у пастку. На виставці представлені видання, присвячені темі ВІЛ-СНІДу, які призначені для широкого загалу користувачів та практикуючих лікарів, буклети, «Абетка самозахисту», яку бібліотекарі представили своїм відвіждувачам.

Не кожна людина усвідомлює, що своєю поведінкою та звичками повсякчас або зміцнює або руйнує своє здоров’я. Другий розділ «За здоровий спосіб життя» містить видання Світлани Мирошниченко «Уникальные способы восстановления и повышения иммунитета», «Лечение заболеваний крови», Митрофана Фролова «Ваше здоровье – в ваших руках» та інші, які являють собою широкий спектр відповідей, порад, дотримуючись яких, можна зберегти здоров’я, досягти активного довголіття, позбутися шкідливих звичок.

З книг які представили бібліотекарі своїм читачам, кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. Пам’ятайте: єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу — це ви самі!

Наталія Приходченко розповіла присутнім, що вони неповинні цуратися інформації про ВІЛ та СНІД. Такі знання допоможуть як старшим, так і молодим людям приймати відповідальні рішення стосовно свого життя, здоров’я та захищати себе та своїх близьких. Мета книжкової виставки розкрити поняття “здоровий спосіб життя”, рекомендувати та спрямувати на профілактику хвороби та виховувати бажання слідкувати за своїм здоров’ям.

Запрошуємо на заходи цього тижня

3 травня, п’ятниця

11.00 «Добре серце — особливим людям». Інформаційна година до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. Філія №35 (вул. Космонавтів, 23/1)

12.00 «Права треба знати!». Інформіна до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. Філія №41 (вул. Інглезі, 5)