З нагоди святкування Дня Європи в бібліотеці № 7 в рамках програми «Бібліотека – інформаційний центр культурного туризму» бібліотекар Інна Федосєєва презентувала книжкову виставку «Столиці Європи на сторінках книжок». На полицях представлено твори письменників країн Європи в українському перекладі.
Про французів, поляків, литовців читаємо у збірці «Україна – Європа», до якої увійшли твори українських письменників Юрія Винничука, Галини Вдовиченко, Андрія Куркова. Література Австрії представлена книгами Стефана Цвейга «Світ учора: спогади європейця» та історичним романом Адальберта Штіфтера «Вітіко». Блискучий твір англійського письменника-ювіляра року Джером К. Джером «Троє в одному човні (як не рахувати собаки)» подарує заряд гарного настрою.
Завжди загадкова королева детективу Агата Крісті та її роман «Таємний суперник» та інші. Видатні письменники Німеччини Еріх Марія Ремарк з вірою в майбутнє у романі «Ніч у Лісабоні», Гюнтер Грасс «Бляшаний барабан». Що таке кохання, найславетніший у світі письменник Норвегії Кнут Гамсунг розповідає у романі «Вікторія».
Сьогодні польські письменники стають відомі у світі. До уваги пропоновані історичний роман Генріка Сенкевича «Вогнем і мечем» і захоплююче фентезі Анжей Сапковського «Відьмак». Фінська письменниця Софі Оксанен з вражаючим романом «Очищення». Її ім’я у Франції настільки яскраве, що стало символом усього «французького» Коко Шанель, про яку майстерно повідав у своїй книзі відомий арт-критик Франції Анрі Гідель. Повість про Париж одеського поета Ігоря Потоцького «Вулиця Розьє» та цикл віршів.
Карколомний мікс детективу від сучасного швейцарського письменника Жоель Діккер «Правда про справу Гаррі Квеберта» та «Зникнення Стефані Мейлер». Чеські автори Карл Чапек і його «Оповідання» про людські долі та роман Мілоша Кундери «Вальс на прощання». Також Інна представила спец-випуски журналу «Новий час», які знайомлять з пам’ятними місцями європейських міст та пам’ятками архітектури.