Просмотров:34

«Батьківщину-мати вмій захищати» – під такою назвою до Дня захисника України в Одеському обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни пройшла історико-патріотична зустріч.

– У день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва, віднедавна святкуємо ще й День захисника України, – розповідає завідувач бібліотекою-філією №12 Світлана Бучіхіна. – Пресвята Богородиця захищала людей від ворогів, допомагала здобути перемогу воїнам, які боронили справедливість та мир. Сьогодні наша країна теж потребує заступництва Богородиці. Адже всі ми хочемо миру.

– Згоден з думкою Світлани Борисівни, мир – це те, за що воювали ми та наші батьки, – відзначив голова комісії з військово-патріотичного виховання молоді в Одеській міській раді ветеранів Микола Сергійович Климко. – Тому сьогодні держава має пам’ятати про своїх захисників усіх часів, а суспільство – поважати ветеранів. Лише усвідомивши те, що сталося б, якби ніхто не став на захист Батьківщини, можна зрозуміти, як багато зробили ветерани та учасники війни. Чимало з них втратили здоров’я, на жаль, багатьох уже немає з нами… Проте ми пам’ятаємо про їхній подвиг та вважаємо своїм обов’язком розповідати про нього підростаючому поколінню. У цьому напрямку тісно співпрацюємо з бібліотекою-філією №12, тож моя подяка Світлані Борисівні та її колегам за небайдужість та проведення спільних просвітницьких заходів.

– Хочеться побажати, аби ваше життя було наповнено лише радісними моментами та теплими зустрічами. Адже ви, як ніхто інший, розумієте що таке війна. Мирного неба вам, ветерани! – привітала пацієнтів госпіталю Світлана Бучіхіна.

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви