Просмотров:157

«Батьківщину-мати вмій захищати» – під такою назвою до Дня захисника України в Одеському обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни пройшла історико-патріотична зустріч.

– У день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва, віднедавна святкуємо ще й День захисника України, – розповідає завідувач бібліотекою-філією №12 Світлана Бучіхіна. – Пресвята Богородиця захищала людей від ворогів, допомагала здобути перемогу воїнам, які боронили справедливість та мир. Сьогодні наша країна теж потребує заступництва Богородиці. Адже всі ми хочемо миру.

– Згоден з думкою Світлани Борисівни, мир – це те, за що воювали ми та наші батьки, – відзначив голова комісії з військово-патріотичного виховання молоді в Одеській міській раді ветеранів Микола Сергійович Климко. – Тому сьогодні держава має пам’ятати про своїх захисників усіх часів, а суспільство – поважати ветеранів. Лише усвідомивши те, що сталося б, якби ніхто не став на захист Батьківщини, можна зрозуміти, як багато зробили ветерани та учасники війни. Чимало з них втратили здоров’я, на жаль, багатьох уже немає з нами… Проте ми пам’ятаємо про їхній подвиг та вважаємо своїм обов’язком розповідати про нього підростаючому поколінню. У цьому напрямку тісно співпрацюємо з бібліотекою-філією №12, тож моя подяка Світлані Борисівні та її колегам за небайдужість та проведення спільних просвітницьких заходів.

– Хочеться побажати, аби ваше життя було наповнено лише радісними моментами та теплими зустрічами. Адже ви, як ніхто інший, розумієте що таке війна. Мирного неба вам, ветерани! – привітала пацієнтів госпіталю Світлана Бучіхіна.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви