Просмотров:105

2 жовтня бібліотекари філії №25 провели у НВК №4 для учнів 2-го класу захід «Добро починається з тебе».  Він був приурочений до Дня доброти і милосердя. Захід бібліотекари  підготували спільно з учнями 6-А класу (класний керівник Лариса Руднік).

Бібліотекар читальної зали Людмила Шаповалова розпочала захід з бесіди, яка розширює знання учнів про добро, спонукає до добрих вчинків, бути вихованими, удосконалювати культуру своєї поведінки. Поговорили про найважливіші якості людини – чуйність, чесність, правдивість, справедливість, гідність, толерантність, милосердя, взаємодопомога, співпереживання, повага до особистості. Діти пояснювали значення та важливість кожної якості людини.

Бібліотекар Тетяна Мельниченко розказала дітям історію. Уважно вислухавши, учні дійшли до висновку, що від людини залежить, чого у світі стане більше – добра чи зла.

Продовжили захід учні 6-А класу. З допомогою мультимедійних засобів провели цікаву вікторину, в якій другокласники радістю прийняли участь. Вони відгадували загадки, згадали прислів’я та приказки про добро та милосердя.

І на завершення заходу бібліотекари побажали дітям добра. Вони нагадали, що творити добро – значить бути щасливим. У відповідь учні 2-А класу зробили перший добрий вчинок для бібліотеки: подарували книжки, які принесли з дому, щоб ними користувались всі бажаючі діти.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви