Просмотров:45

2 жовтня бібліотекари філії №25 провели у НВК №4 для учнів 2-го класу захід «Добро починається з тебе».  Він був приурочений до Дня доброти і милосердя. Захід бібліотекари  підготували спільно з учнями 6-А класу (класний керівник Лариса Руднік).

Бібліотекар читальної зали Людмила Шаповалова розпочала захід з бесіди, яка розширює знання учнів про добро, спонукає до добрих вчинків, бути вихованими, удосконалювати культуру своєї поведінки. Поговорили про найважливіші якості людини – чуйність, чесність, правдивість, справедливість, гідність, толерантність, милосердя, взаємодопомога, співпереживання, повага до особистості. Діти пояснювали значення та важливість кожної якості людини.

Бібліотекар Тетяна Мельниченко розказала дітям історію. Уважно вислухавши, учні дійшли до висновку, що від людини залежить, чого у світі стане більше – добра чи зла.

Продовжили захід учні 6-А класу. З допомогою мультимедійних засобів провели цікаву вікторину, в якій другокласники радістю прийняли участь. Вони відгадували загадки, згадали прислів’я та приказки про добро та милосердя.

І на завершення заходу бібліотекари побажали дітям добра. Вони нагадали, що творити добро – значить бути щасливим. У відповідь учні 2-А класу зробили перший добрий вчинок для бібліотеки: подарували книжки, які принесли з дому, щоб ними користувались всі бажаючі діти.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви