Просмотров:111

19 грудня бібліотекарі філії №25 провели для учнів 2 класу (класний керівник Анастасія Філіппова ) ОНВК №4 бібліотечно-бібліографічне заняття “Дев’ять середньовічних проклять, якими лякали книжкових злодіїв”.    Бібліотекарі розпочали заняття з ознайомлення дітей з правилами запису до бібліотеки, та користуванням.

Бібліотекар Людмила Шаповалова розповіла дітям, якими методами, залякуваннями та прокляттями боролися з книжковими злодіями у різні часи.  Школярі дізналися, у залишках найбільшого книгосховища Давнього Сходу – бібліотеці Ашшурбаніпала (7ст.до н.е.) – археологи відшукали текст із погрозами довічного прокляття богів та інших кар, адресованих зловмисникам, які наважаться викрасти чи не повернути таблички в сховище. У Стародавньому Єгипті за втрату папірусу із бібліотеки фараона карали стратою.

Співробітники філії №25 розповіли також про те, як в середні віки карали книжкових боржників у Франції, Німеччині та Британії. Вони підкреслили, що у сучасній практиці бібліотеки застосовують гуманні методи боротьби із заборгованістю.

На завершення бібліотечного заняття учням запропонували невеличку вікторину, у якій діти мали вигадати свої методи боротьби з книжковими злодіями. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. Діти з задаволенням брали участь у вікторині, з легкістю і цікавістю дискутували на дану тему. Обіцяли, що не будуть боржниками, а намагатимуться боротися з ними.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube
Блог краєзнавців

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви