Просмотров:105

     До Дня захисника Вітчизни бібліотека №28 підготувала розгорнуту книжкову виставку «Де козак, там і слава». Експозиція допомогла зробити історичний екскурс в героїчне минуле, згадати про славні перемоги та яскраві особистості, що вписали незабутні сторінки в військову історію.

Для учнів 9 класу ЗОСШ №77, які завітали до бібліотеки у цей день, була підготовлена цікава інформаційна програма. Бібліотекари розповіли про традиціі святкування Дня Покрови, запросили всіх ознайомитися з виставкою літератури про славне минуле і сьогодення захисників України. Запропонували зануритися в захоплюючий світ козацтва.

Людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. Бібліотекарі разом з учнями мали змогу перегорнути одну із сторінок нашого славного минулого – добу козацтва.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви