Просмотров:46

27 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день туризму. До цієї події бібліотека №28 підготувала краєзнавчий екскурс «Подорожуємо рідним краєм».

Увагу читачів привертав  інформаційний стенд, на якому зібрані матеріали про найвідоміші пам’ятки Одеської області, переглянувши які, зрозуміло, наскільки красивий наш рідний край.

Бібліотекар Тетяна Ємельянова розповіла відвідувачам багато цікавих фактів про подорожі і знаменитих мандрівників.

Гостями бібліотеки у цей день були студенти Гуманітарного університету інститута туристично-готельного бізнесу. Вони з задоволенням слухали розповідь Валентини Сурніной, журналіста, письменниці, громадського діяча, людини безмежно закоханной в своє рідне місто про визначні місця Одеси, історію міста та туристичні можливості.

У цей день бібліотека зустрічала велотуриста із Азербайджану підполковника Расіма Дадашова, який проїхав більше 6000 км із Баку містами України. Цей велопробіг він присвятив загиблим та ветеранам Другої світової війни. Бібліотекари ознайомили гостя з історією та культурою України та нашого рідного міста.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

15.11 о 14.00: «Той, хто до краю дійде, Зведе сходи для того, Хто далі йде». Година запитань і відповідей освітнього проекту-лекторію «Відверті розмови за чашкою кави». Філія №1. Поза межами бібліотеки
(Генуезька вулиця, 22)
15.11 о 15.00: «Твори К. Паустовського будуть тривожити, будити, надихати, очищати і нагадувати нам: ти – Людина». Морське засідання. До всесвітнього дня вітань. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
15.11 о 14.00: «Школа ввічливих наук». Етикет-клас. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
15.11 о 12.00: «Моя родина читає більше інших!». Конкурс читацьких родин. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
15.11 о 17.00: «Милосердя – відгук душі». Урок духовності. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
16.11 о 15.00: «Парадокс читання: воно відволікає нас від реальності, щоб наповнити реальність змістом». Бібліотечний урок-роздум. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви