Просмотров:165

Цьогоріч Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин. З цього приводу 13 листопада в бібліотеці №З2 пройшов театролізований розважально-пізнавальний захід під назвою «Піднебесна країна, що шокує».

Ведучою дійства виступила бібліотекар читального залу Олена Козаренко. Бібліотекар нагадала присутнім про винайдені китайцями в Середні віки папір, друкарство, порох, компас, різнокольорові феєрверки, лак, зубну щітку.

Ведуча звернула увагу глядачів, що як і в стародавні часи, Піднебесна продовжує дивувати своїми науковими дослідженнями і дарувати світу інноваційні винаходи. Свій виступ Олена Козаренко супроводжувала наочними зображеннями. Бібліотекар була одягнена і нафарбована, як справжня китаянка, а живі квіти і мелодійна китайська музика створили неповторну атмосферу Китаю.

На зустрічі була представлена книжкова виставка, яка  буде діяти протягом всього 2019 року. Її матеріали знайомлять з культурними традиціями, з особливостями китайського характеру, з історичними пам’ятками та маловідомими фактами про Китай. Крім друкованих видань, на виставці представлені всесвітньо відомі символи Піднебесної.

Захід справив незабутнє враження на усіх відвідувачів та подарував безліч гарних емоцій. Всі присутні довго будуть згадувати теплу атмосферу, приємні миті і ту неповторну ауру Китаю, яку вдалося створити бібліотекарям.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви