Просмотров:46

22 січня в великому залі бібліотеки № 32 пройшов літературно-музикальний захід «Чехов – сьогодні і завжди», присвячений 160-річчю від дня народження А. П. Чехова. Читачі разом із членами клуба «Теплий дім» доторкнулися до джерел творчості і життя улюбленного письменника.

Як завжди, постійний творчий партнер книгозбірні, екскурсовод, знавець творчості Чехова Валентина Байрам-Гали зуміла зацікавити публику яскравими подіями, невідомими фактами з біографії Антона Павловича. Дуже цінним було те, що в підготовці цього заходу приймали участь саме читачі. Читачка бібліотеки Ніна Гержоль добавила усім гарного настрію. Прочитав не дуже відоме, але дуже смішне оповідання «Француз», вона отримала заслужени оплески глядачів.

Почесний гість заходу, співачка Любов Чащина порадувала усіх виконанням чарівних романсів Чайковського: «Снова, как прежде, один», «Ночь». Нікого не залишив байдужим романс на слова і музику О. Апухтіна «День ли царит, тишина ли ночная».

Здавалося б, товариство вже нічим було здивувати, але це вдалося Любові Чащиній. Вона феєрично виконала  всесвітньо відомий романс «Очі чорні», їй підспівував увесь зал. Але і це були ще не всі дива: Валентина Славуцька артистично виконала на пам‎’‎ять оповідання А. Чехова «Витівка» і цим поставила в заході яскраву крапку.

На душі у всіх було світло і радісно, тому що бібліотекарям вдалося організувати справжнє свято.  Знайомство із творчістю великого письменника перетворилося на зустріч з прекрасним, на свято талантів, на спілкування душ, бо як в одному зі своїх творів сказав Антон Чехов: «У людині все має бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви