16 березня бібліотекарі філії №47 брали участь в проведенні літературно-музичної композиції «Живий голос нашої епохи», присвяченої Тарасу Шевченку і Лесі Українки. Свято було проведено в 4-Б класі школи №78.
Для дітей був підготовлений і показаний на екрані телевізора біографічний матеріал про видатних літературних діячів нашої країни — Тараса Шевченка і Лесю Українку. Діти переглянули репродукції картин Тараса Шевченка та картини українських художників, які написані на основі творів Лесі Українки.
Тетяна Шумейко, класний керівник класу, доповнила відеоматеріал, розповівши про вклад Тараса Шевченка і Лесі Українки в культурно-літературне життя України. Діти, святково вдягнені в українські вишиванки, співали українські пісні, читали вірші наших улюблених поетів. Вони проспівали «Колискову» і розповіли про її історію написання.
Цитатою свята стали слова із вірша «Кавказ» Тараса Шевченка: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля…Не скує душі живої І слова живого»
Людмила Ступак, директор школи, сказала про те, що «Тараса Шевченка ми розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе свій час і Україну в ньому. Але щоб краще зрозуміти його як нашого сучасника, треба повністю осягнути його як сучасника людей і проблем нашого суспільства».
Учні розповідали про Лесю Українку, про те, як маленька квола дівчинка виросла у велику народну поетесу, відому далеко за межами України, про її життєвий шлях, сповнений сміливої, впертої боротьби, і творчість, що стала «караючим мечем» для гнобителів. Наш народ пишається, що в його середовищі на грані двох століть, коли ледве-ледве починалось світати в «темному царстві», народилися нові люди, пропагандисти вільних ідей.
Учні 4-Б класу, читаючи поезію Лесі Українки і Тараса Шевченка, проникали у глибину їх думок і настроїв. Ірина Топільська, бібліотекар читального залу, прочитала вірші видатних наших поетів і подякувала дітям за їх любов до української поезії і української пісні.
Всі присутні в кінці свята дружньо заспівали «Реве та стогне Дніпр широкий».