Просмотров:22

Завiдуюча юнацьким абонементом бібліотеки №7  ім. І П Гайдаєнко Тетяна Рогач презентує виставку-відгук «Прочитав і пропоную». На ній представлені книги, які сподобались читачам.

Вони поділились своїми враженнями і пропонують прочитати ці книги іншим. Мета бібліотекара допомогти книжкам знайти своїх нових читачів.

Наприклад, Дмитро захоплюється пригодницькою літературою, йому сподобались книги Луї Буссенара «Под Южным Крестом», «Капитан Сорви-голова», «Похитители бриллиантов». За його словами, ці книжки вчать знаходити вихід з самого тяжкого становища, вчать сміливості, рішучості, герої Буссенара вміють переломити долю і вийти переможцями в нерівній боротьбі.

Олена любить історію. Їй сподобались книги відомого українського письменника Романа Іваничука «Мальви» і «Орда», які які виходять у серії» Історія України в романах». В романі «Мальви» автор розповідає про історію життя української полонянки Марії та її дітей, які потрапили у турецьку й татарську неволю. В романі «Орда» відторені події мазепинської доби в історії України – зруйнування гетьманської столиці Батурина. Олена радить своїм одноліткам знати історію своєї країни і читати історичні книжки.

Сергій полюбляє таємничі історії. Він з задоволенням прочитав іроничний детектив Лесі Вороніної «Гриць Мамай – переможець Лускатного монстра». Головний герой – відчайдушний Суперагент ООО, розплутує найзагадковіші злочиниі перемагає банду міжнародних терористів, а головне, рятує світ від неминучої загибелі; знешкодивши шефа міжнародної банди, хитру та підступну бабусю-ніндзя.

А Наталочка перейшла в п’ятий клас, їй дуже сподобались повісті та оповідання Ярослава Стельмаха «Митькозавр з Юркківки», про таємничі пригоди друзів п’ятикласникі Сергія і Митька, які приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання – зібрати колекцію комах, але замість комах хлопці почнут полювати… на страшну хімеру, що живе в озері. А от звідки взялась та потвора, і як її захопити прочитаєте в повісті.

Старшокласниця Світлана любить читати про любов та дружбу, вона пропонує прочитати книгу Нати Ігнатової «Диваки» і Ірини Вільде «Повнолітні діти».

Багато читачів захоплюється фентезі сучасних авторів, але з цікавістю читають і твори Івана Єфремова, Герберта Уеллса, Олександра Беляєва та інших.

Студентка Вікторія віддає перевагу романам. Читає класику – англійську, французську, американську, російську – Віктора Гюго, Чарлза Діккенса, Ємілі Бронте, Джейн Остін, Оноре де Бальзака, Льва Толстого і рекомендує читати іншим.

Максим захоплюється книгами Майн Ріда, Фенімора Купера і також пропонує ознайомитися з книгами ціх авторів.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви