Просмотров:20

На честь свят завiдуюча юнацьким абонементом бібліотеки №7 ім. І. П. Гайдаєнко Тетяна Рогач презентувала виставку «Диво стукає у двері», присвячену самому головному святу в зимовому циклі – святому Різдву Христовому. Експозиція складається з книг українських та зарубіжних письменників, які подарують читачам чарівність цього прекрасного свята.

Збірник сучасних українських авторів Сергія Жадана, Ірени Карпи, Андрія Куркова, Софі Андрухович та інших «13 різдвяних історій» – ці історії дуже різні, і в одночас вони взаємно доповнюють одна одну, як Різдво, яке об’єднує родину. Тут реальність і містика, гумор та іронія, філософське осмислення буття і трепетне світло любові. «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса – це історія – притча про переродження скряги і людиноненавистника Скруджа, в якій письменник за допомогою фантастичних образів святочних Духів показує своєму герою єдиний шлях до спасіння – робити доьро людям.

Чудова казка німецького класика Э. Т. Гофмана «Лускунчик і мишачий король» полонили серця багатьох дітей.  Адже в ній добро перемагає зло. Юні герої відважні і милосердні, їх чекають незвичайні пригоди. Наближається Різдво. Діти Марі і Фріц з нетерпінням чекають ялинку і подарунки. Серед інших іграшок вони бачать спотворену ляльку  Лускунчика, яку хлопчик відразу зламав, а дівчинка піклується про неї. А вночі починаються справжні дива. А що було далі – прочитаєте в книзі. Ця історія на всі часи,в ній живе справжній дух Різдва.

В книзі  Адама Кея «Обережно, Різдво» розповідається про багатьох медичних робітників,  які не зможуть бути за різдвяним святковим столом зі своїми рідними, тому, що в свята ще більше роботи, ніж у звичайні дні. Але Різдво відбудеться обов’язково, тільки у лікарів це відбувається по особливому. Про те, як лікарі святкують головне свято року і розповідає ця книга, її автор – лікар за фахом, який неодноразово чергував на час Різдва. Цей досвід і допоміг йому зібрати веселі і цікаві історії, що лягли в   основу цієї книги.

В книзі Розамунди Пілчер «В переддень Різдва» розповідається про п’ятьох не надто щасливих людей, які за рядом обставин напередодні Різдва опиняються в одному домі на півночі Шотландії. І у кожного за плечима поважна драма, але ці люди дуже зворушливо піклуються одне про одного, намагаються створити святковий настрій. Завжди треба пам’ятати, що чим більше ти віддаєшь людям свого тепла, тим більше отримаєш у відповідь. Завжди треба  пам’ятати, що «життя – надзвичайне диво, і всіх нас  очікують зворушливі сюрпризи».

Чудова збірка українських авторів Дари Корній, Анни Хоми, Світлани Горбань та інших.

«Львів. Смаколики. Різдво» – це історії про тих, хто у дитячих спогадах зберіг найдавніші традиції свого народу, сідав з великою родиною за стіл із дванадцятьма стравами, промовляв до бога слова найщирішої молитви.

А ще пропонуємо книги О. Генрі «Дари волхвів», Мері Додж «Серебряные коньки», Куприна «Чудесный доктор», М. Гоголя «Ніч перед різдвом» та багато інших.

Подаруйте собі чарівність різдвяних історій, адже що може бути краще під Новий рік та Різдво, ніж дні, проведені в колі родини з гарною книгою.

Стиль і орфографія автора збережені

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->