Просмотров:677

29 серпня в бібліотеці № 30 відбулася квест-гра «Скоро до школи». Учасниками квест-гри стали юні читачі бібліотеки, члени гуртка інтелектуального і творчого розвитку «Шалений равлик».  Ця квест-гра сприяла підготовці дітей до школи, створенню у них навчального настрою після літніх канікул. Захід носив розважальний і пізнавальний характер.

Цікаву і захоплюючу квест-гру для дітей провели бібліотекар Ольга Веселаго і керівник гуртка «Шалений равлик», педагог логопед-дефектолог за освітою Наталя Сабурова.

Ведучі заходу пояснили дітям умови квест-гри. Юні члени гуртка дізналися, що в ході гри їм доведеться пройти різні цікаві випробування. Але подолавши ці завдання, вони зможуть отримати картки з ключами, які допоможуть розгадати необхідне ключове слово. Але таку картку з ключем теж треба зуміти знайти.

Діти розділилися на 3 команди, відповідно до віку. Старша команда у віці 13-14 років, під назвою «Крила», середня – 9-10 років, під назвою «Чародії» і молодша – 6 років, під назвою «Невгамовні».

Для кожної команди були свої завдання, відповідно до віку. На швидкість, з кольорових букв команди складали назви казок. А ще, з окремих, розрізнених частин назв і зображень картинок тварин збирали цільні їх складові, складаючи в правильному порядку. Цікавим виявилося також завдання на уважність – робота з текстом. Там треба було порахувати, що це за слово (колір) найчастіше повторюється в тексті, в результаті чого цей колір і ставав конкретно для цієї команди. Дітям потрібно було знайти картку / ключ з таким кольором в бібліотеці. А за карткою для них вже чекав ключ для подальшого завдання. Цікавим і веселим було також завдання «Бюро знахідок». Тут треба було назвати, з якої казки і який літературний герой втратив казкові речі, такі, як лампа, поліно, квітка та інше. А в останньому завданні учасникам команд належало вгадувати загадки про літературних героїв і брати участь в бліц-турнірі за художніми творами.

Члени гуртка «Шалений равлик» були в захваті від квест-гри. Найбільш їм сподобалося шукати ключі (літери), щоб в результаті скласти ключове потрібне слово «Школа».

Шукати ключі треба було на островах. Острів 1 – «Читальний зал», острів 2 – «Абонемент». Ведучі заходу придумали для учасників команд оригінальні цікаві підказки в пошуку ключів.

Всі члени гуртка «Шалений равлик»  чудово впоралися із завданнями, але найактивнішими в квест-грі виявилися учасники молодшої команди «Невгамовні», які швидше за інших знаходили ключі. По завершенні заходу всі діти отримали подарунки.

Діти отримали величезне задоволення від квест-гри «Школа». Було весело, захоплююче і цікаво. Всі отримали масу позитивних емоцій. Члени гуртка «Шалений равлик» висловили величезне бажання незабаром знову взяти участь в якій-небудь квест-грі в бібліотеці.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

TikTok

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->