Рубрика “Порадимо_ЦМБ” від співробітників iнформаційно-бібліографічного відділу ЦМБ імені І. Франка продовжує тему пригод, розпочату минулого тижня. Але якщо колишня книга була про пригоди характеру фентезі, то ця – про цілком реальні, хоча і фантастичні для звичайної людини.
«Любов і піраньї», автора Максима Кідрука – це роман з подвійним happy end’ом, продовження мандрівної епопеї Максима Кідрука. Це суміш пригод, цікавих фактів та живого гумору, з легкими вкрапленнями нещасливої «love story», що закінчується феєричною авантюрою, під час якої автора ледь не з’їдають піраньї…
Якщо ж вам цікаво, чи буває усе таке диво в реальному житті – так, адже книга створена на основі реальної історії не дуже вдалого кохання, що, втім, призвело до дуже вдалої мандрівки Бразилією в непролазних нетрищах Пантаналу — безлюдної та дикої країни ягуарів.
При цьому Макс Кідрук не просто талановитий оповідач, а ще й теоретик. Саме це й захоплює в його романах: він не просто описує якесь дійство, а дозволяє читачеві дізнатися про технічну та наукову складову описаного процесу. Як наприклад під час екскурсії на дамбу «Ітаіпу» на кордоні між Бразилією та Параґваєм, де він пояснює внутрішню структуру роботи об´єкту.
Ну і, звичайно, як можна писати про Бразилію і не згадати її золоті пляжі Санта-Катарини, запальні вечірки з кайпіринією та гарними бразильськими дівчатами? Але обережно, не потрапте в пастку образу Бразилії, котру нам рекламують в буклетах! Бо Бразилія Кідрука справжня, не картонна і не стереотипна! Це не тільки Ріо і Копакабана. Це дика природа, де, виявляється, можна співіснувати разом з кайманами, піраньями, ягуарами… Це місце, відмовитись від якого неможливо навіть заради коханої дівчини…
Особливо підкупають у книзі реальні фотографії з подорожей Бразилією!
Радимо книгу «Любов і піраньї», автора Максима Кідрука, усім, хто так давно хотів пережити якусь екстремальну подорож, але у кого завжди не вистачало грошей, чи часу, чи сили здолати страх. Ви або отримуєте мотивацію, або зрозумієте, що це не ваше.
Стиль і орфографія автора рецензії збережені