Переглядів:477

Як вибрати професію, яку ти любитимеш, що таке ігри та їх розробка, чому розробникам та художникам так добре платять і яка колосальна праця за цим стоїть. Приклад людини, яка досягла всього з нуля, дозволяє вірити, що в мене може вийде.

Книга для тих, хто стоїть на роздоріжжі та придивляється до індустрії комп’ютерних ігор. Ті, хто вже в промисловості, навряд чи знайдуть собі щось нове. Чесно описані як плюси так і мінуси професії, детально розказано про різні напрямки геймдева. У легкій, захоплюючій формі читається буквально за день.

Переваги:

  • Ймовірно, це найкращий посібник з профорієнтації, який може бути. Частина про вибір професій – це геніально! Все по поличках, бери та профорієнтуйся. Написано смачно – хочеться скуштувати кожну професію.
  • Цікаво написано про ландшафтного дизайнера, арт-менеджмент і дизайнерів.
  • Важливо, що крім яскравих прикладів, автор описав практичні техніки та інструменти щодо вибору професії, роботи з клієнтами і всередині команди, самоорганізації.
  • Багато моментів висвітлюються “внутрішньою кухнею” і розказані з різних ракурсів: з боку керівника і водночас з боку художників та програмістів.
  • Даний матеріал говорить про високі шанси на віддалену роботу, що в наш час особливо актуально.

Недоліки:

  • Обурив момент із послідовністю оповідання книги – автор торкнувся теми ігор, перераховує ті, які потрібно оцінити, після чого читач думає, що автор зараз розповість про механіки та інші відмінності ігор для ПК/консолей з мобільними та все в такому дусі…Ні! Автор слідом встромляє розділ про плюси віддалення і починає знову розповідати про це! Далі слід купа глав про те як створити свою компанію, підібрати бізнес-партнера … Людина ще в індустрію не потрапила, навіщо їй це?! Для новачка там нічого цікавого немає, досвідчений і сам зрозуміє, що і як – до чого була ця глава зовсім незрозуміло.
  • Жодних маловідомих та цікавих нюансів індустрії, нічого немає, лише поради з розряду «Талант – це 1% таланту та 99% роботи». Коротке резюме книги — орши як кінь, цікався індустрією і все буде ок. При прочитанні може скластися враження, що автор сам не знає про що писати. Позицінуй автор цю книгу як автобіографію — і всі претензії були б повз, але робити гучні заяви на кшталт «Ця книга по-любому допоможе вам увійти в індустрію!» і викочувати таке – це фіаско.
  • Книга може розчарувати зрілих фахівців (зміст здасться водянистим і поверховим); — людей, які загалом у курсі та в темі ігрової індустрії (нічого нового не дізнаєтесь). А ще читачів з гарним смаком (вас відштовхне самолюбування автора).

Висновок:

Книга про індустрію комп’ютерних ігор у наш час — цілком актуальна і багато що означає для молоді, яка витрачає годинник і навіть цілі тижні, проводячи свій час за екраном электронного девайсу. Автор не з чуток знає, що таке ігри, як вони влаштовані і які знання потрібно мати, щоб заснувати власну студію. Книга не позбавлена ​​мінусів, але вона легко читається і підійде абсолютно будь-якій людині, навіть якщо світ ігор для неї чужий. Для розвитку кругозору, для сучасних тенденцій та просто для зручного слова – “Мільйони мільярдів” рекомендуються до прочитання!

Стиль і орфографія автора рецензії збережені

Анонси заходів ЦБС для дорослих м.Одеси

Запрошуємо на заходи з 26 по 31 березня

Натисніть, щоб побачити анонси

 

28 березня, четвер

13.00 «Читайлик». Дитячий книжковий клуб. Філія № 33 (Французький бульвар, 22)

29 березня, п’ятниця

14.00 «Лицар морської галузі». Віртуальний круїз кают-компанії «Морська бібліотека Одеси» до 115-річчя від дня народження новатора на морському транспорті Олексія Данченка. Філія № 2 (вул. Градоначальницька, 9)

11.00. «Палітра нових надходжень». Бібліографічний огляд. Філія № 25 (Адміральський пр-т, 30)

30 березня, субота

15.00 «Гоголь в Одесі». Бібліо-екскурсія. 215 років від дня народження письменника. Філія № 44 (вул. Ю. Фесенка, 7)

26 березня, неділя

13.00 «Цікаві факти про птахів». Цікаве повідомлення до Міжнародного дня птахів. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви