Просмотров:96

День літньої людини прийнято відзначати повсюдно в перший день другого осіннього місяця  – 1 жовтня. Про історію створення цього свята, традиції та цілі розповіла читачам бібліотеки №28 бібліотекар Оксана Тищенко.

Нові книги в бібліотеці – завжди маленьке свято. Таке свято підготували своїм читачам співробітники бібліотеки. З 1 по 10 жовтня в бібліотеці проходила виставка-перегляд «Літературна мандрівка новими надходженнями», на якій представлені найцікавіші видання, що надійшли до бібліотечного фонду.

До уваги читачів була запропонована художня література, що відрізняється різноманітністю жанрів і тематики. Тут знайшлися книги для любителів фантастики, детектива, історії. Великий інтерес у любителів фантастики викликали книги Марини та Сергія Дяченків: «Віта Ностра», «Магам можна все» і іншi. Читачів, які захоплюються детективом, зацікавили книги Сергія Пономаренка «Пастка у вовчому замку» Х.2016 і «Сьома свічка».

Бібліотекари запропонували читачам звернути увагу на книги одеських пписьменників. Поезія В.Назарука «Я – театр», роман А.Холодова «Несущий шторм» і книга О.Рибака «Кумир», що розповідає про одеських спортсменів.

Виставка призначена для широкого кола читачів, але перш за все, групі читачів, які потребують до себе особливої ​​уваги – літнім людям. Їхні iнформаційні потреби включають не тільки пошук книг для читання, а й позитивне спілкування. Співробітники бібліотеки спрямовують особливу увагу на обслуговування такої групи читачів, в тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями, яких у бібліотеці 13 осіб, причому 2 особи обслуговуються вдома.

Співробітники бібліотеки намагалися оточити особливою увагою людей старшого покоління, дати їм відчути любов і турботу. Відвідувачам скверу ім.Космонавтів бібліотекари дарували книги, тому що книги – унікальний світ, наповнений таємницями та чарами, які приваблюють кожного з нас.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви