Просмотров:263

День літньої людини прийнято відзначати повсюдно в перший день другого осіннього місяця  – 1 жовтня. Про історію створення цього свята, традиції та цілі розповіла читачам бібліотеки №28 бібліотекар Оксана Тищенко.

Нові книги в бібліотеці – завжди маленьке свято. Таке свято підготували своїм читачам співробітники бібліотеки. З 1 по 10 жовтня в бібліотеці проходила виставка-перегляд «Літературна мандрівка новими надходженнями», на якій представлені найцікавіші видання, що надійшли до бібліотечного фонду.

До уваги читачів була запропонована художня література, що відрізняється різноманітністю жанрів і тематики. Тут знайшлися книги для любителів фантастики, детектива, історії. Великий інтерес у любителів фантастики викликали книги Марини та Сергія Дяченків: «Віта Ностра», «Магам можна все» і іншi. Читачів, які захоплюються детективом, зацікавили книги Сергія Пономаренка «Пастка у вовчому замку» Х.2016 і «Сьома свічка».

Бібліотекари запропонували читачам звернути увагу на книги одеських пписьменників. Поезія В.Назарука «Я – театр», роман А.Холодова «Несущий шторм» і книга О.Рибака «Кумир», що розповідає про одеських спортсменів.

Виставка призначена для широкого кола читачів, але перш за все, групі читачів, які потребують до себе особливої ​​уваги – літнім людям. Їхні iнформаційні потреби включають не тільки пошук книг для читання, а й позитивне спілкування. Співробітники бібліотеки спрямовують особливу увагу на обслуговування такої групи читачів, в тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями, яких у бібліотеці 13 осіб, причому 2 особи обслуговуються вдома.

Співробітники бібліотеки намагалися оточити особливою увагою людей старшого покоління, дати їм відчути любов і турботу. Відвідувачам скверу ім.Космонавтів бібліотекари дарували книги, тому що книги – унікальний світ, наповнений таємницями та чарами, які приваблюють кожного з нас.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->