22 лютого співробітники бібліотеки ім. Івана Франка та бібліотеки №1 ім. Едуарда Багрицького провели в військовій академії вечір-реквієм «Зима, що нас змінила». Захід був присвячений четвертим роковинам пам`яті Героїв Небесної Сотні і Дню українського добровольця.
20 лютого Україна відзначає День пам`яті загиблих на Майдані активістів Революції гідності, тих, хто назавжди змінив нашу Україну, підняв наш національний і патріотичний дух. Згадати пекельну зиму 2014 року організатори заходу запросили учасників Майдану. Ведуча зустрічі завідуюча сектором реклами та інформації Ірина Серебреннікова представила гостей — журналістку Альону Балабу і Андрія Зотова, які брали безпосередню участь у подіях революції.
Спілкування з гостями проходило у формі діалогу. Курсанти задавали багато питань, на які гості намагалися докладно та переконливо відповісти. Молодих людей цікавило майже все: що спонукало молоду жінку ризикувати своїм життям, що відчував Андрій, коли над його головою пролітали кулі, яке майбутнє чекає Україну, чи задоволені вони наслідками революції і таке інше. Розмова вийшла дуже цікавою та плідною.
Далі ведуча заходу Ірина Серебреннікова нагадала присутнім про те, що 14 березня в Україні відзначать нове свято – День українського добровольця. Про захисників вітчизни, про їх мужність і патріотизм, любов до рідної землі розповів командир батальйону, учасник АТО Андрій Зотов. Закінчив свою промову він таким висновком: герої Майдану і добровольці АТО зробили головне – вони зберегли країну та відстояли її вибір.
Емоційне піднесення в залі закріпив виступ одеського композитора, викладача, музиканта, поета і барда Сергія Школьника. Він прочитав декілька своїх віршів, написаних під впливом означених подій і виконав найкращі музичні композиції, присвячені героям Небесної Сотні. Його виступ викликав бурхливі оплески.
Підводячи підсумки вечора, Ірина Серебреннікова сказала, що саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя за майбутне рідної землі.