Просмотров:222

17 жовтня у бібліотеці № 16 у рамках роботи літературної вітальні  відбулася зустріч з видатним одеським дитячим письменником Володимиром Рутківським. Присутні – вчителі та учні школи ім. Костанді та Маріїнської гімназії.

Працівник філії Наталія Якімова привітала письменника та учнів. Бібліотека також оформила виставку-біографію, з матеріалів якої можна познайомитись с творчим і життєвим шляхом Володимира.

В доповнення до цього письменник запропонував переглянути його біографічний фільм. Потім він відповідав на запитання учнів. Питання були різні:

«Коли ви написали ваш перший вірш?», «Ваш улюблений письменник?», «Брали  ви участь у зйомках і написанні сценарію фільму «Сторожова застава?» та інші. Володимир Григорович докладно, з гумором відповідав на запитання.

Він розказав про написання історичної повісті «Сторожова застава», яка одержала престижну премію ім. Л. Українки. За її мотивами знято фільм-фентезі, уривки з якого продемонстрували дітям.

Також діти подивилися уривки фільму про козацтво «Джури козака Швайки». Цей історичний роман-трилогія отримав у 2012 році головну державну премію ім. Тараса Шевченка. Перший сценарій фільму написала українська письменниця Ірен Роздобудько, другий сценарій – був авторський. По ньому  ведуться сьогодні зйомки фільму.

Розмова з чудовим письменником була щирою, теплою і цікавою. На загал діти оточили Володимира, брали автографи і дякували за зустріч.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви