Просмотров:33

30 жовтня у бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбулося знайомство з Карлсоном – літературним героєм Астрід Ліндгрен. Захід «Веселі шибеники» пройшов до 65-річчя повісті «Малий і Карлсон, що живе на даху».

Відкрила знайомство з Карлсоном завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Вона розповіла про шведську дитячу письменницю, відомою такими своїми творами, як «Карлсон, що живе на даху» та «Пеппі Довгапанчоха». Завідуюча бібліотекою №2 познайомила гостей заходу з приголомшливими успіхами та нагородами Астрід Ліндгрен.

Присутні почули історію народження головного літературного героя заходу – Карлсона. Бібліотекар Олександр Апарінов представив відео ролик до 65-річчя  повісті «Малий і Карлсон, що живе на даху» та відомі пісні про Карлсона у виконанні музичних гуртів.

Журналіст і літератор Вероніка Коваль продовжила розмову про героя заходу. Вероніка Анатоліївна розповіла про відомого майстра літературного переклада Ліліанну Лунгіну. Завдяки перекладачу читачі познайомились з «Малим і Карлсоном» і «Пеппі Довгапанчохою». Вероніка Анатоліївна Коваль подарувала книгу «Подстрочник» про життя Ліліанни Лунгіной бібліотеці.

Продовженням заходу була демонстрація казки «Витівки Батарейкіна», яку в соавторстві написали Інна Іщук та Надія Хохлова для телевізійної авторської програми народного артиста України Анатолія Дриженка «Казки Діда Панаса» (телерадіокомпанія «Глас»). Цю веселу казочку разом з Дідом Панасом розігрують дітки мистецької школи №13, викладач Надія Хохлова. Герої казки – веселий баламут домовичок Батарейкін та його друзі Дмитрик і Світланка. Після перегляду казки «Витівки Батарейкіна» присутні побачили схожі риси літературних героїв Батарейкіна і Карлсона.

Завершили знайомство з літературними героями музичною композицією у виконанні концертмейстера музичної академії ім. А. В. Нежданової Тетяни Вижимової. Гості мали можливість скоштувати солодощі, які дуже любив Карлсон.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->