Просмотров:46

18 січня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшли збори членів об’єднання рукоділля «Нитка Аріадни».

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова привітала давніх партнерів бібліотеки. Вона висловила велику вдячність керівнику об’єднання Віолетті Слюсаренко за спільну працю, яка спрямована на популяризацію творчості Костянтина Паустовського, відродженню української культури, патріотичному вихованню молоді і знайомству з історичними пам’ятками Одещини.

Каріна Апарінова нагадала присутнім про досягнення керівника об’єднання рукоділля. Як секретар ООО ВСПМ письменників-мариністів ім. І. П. Гайдаєнко вона виконала доручення Голови спілки письменників-мариністів, одеського поета Івана Рябухіна – продекламувала і подарувала вірш від автора, який написан до цієї дати і присвячене об’єднанню «Нитка Аріадні».

Керівник об’єднання Віолетта Слюсаренко підвела підсумок праці за 2019 рік, розповіла які були виставки. Віолетта Сергіївна поділилася радісною звісткою, що дванадцять із тринадцяти робіт об’єднання увійшли у рейтинг серед найкращих. Завжди відкриті двері для виставок у бібліотеці ім. К. Г. Паустовського та в Одеській регіональній організації НСЖУ. У новому році , крім запланованих нових майданчиків були розглянути нові творчі плани. Віолетта Слюсаренко привела приклад на своїй інновації, вона використовувала будівельні матеріали як матеріали для вишивки.

Світлана Ганжи познайомила і представила роботи з семплерами, генетичними узорами. Семплери – це збір інформації у вишитій картині різноманітної техніки, і це дуже модна сьогодні в час інноваційних технологій. Семплер присвячується важливій події, багато картин відомих письменників вишиті у цій техніці. Майстерниця розповіла про калорис у середині своїй роботі, який робиться із 4-5 кольрів.

Керівник об’єднання Віолетта Слюсаренко представила свою роботу дитячої вишиванки. Віолетта Сергіївна розповіла о кольорах своєї роботи і як можна поєднувати кольори у роботах з інноваційною технологією. Зацікавила присутніх тканина майбутньої вишиванки керівника Віолетти Слюсаренко. Тканина домоткана, і колір – яскрава м’ята і фуксія.

У зборах прийняли участь адвокат, шеф редактор журналу про мистецтво «ART CHILI» Вікторія Нестеренко і журналіст, літератор Інна Іщук. Були присутні кореспонденти «Вечірньої Одеси» Олег Владимирський і «Таймер» Марія Гудима. Інформаційно-технічна підтримка – від бібліотекара Олександра Апарінова.

Збори пройшли у святково-зимовому настрою. Бібліотека бажає учасникам творчих успіхів – багато, багато нових шедеврів.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви