3 березня, у Всесвітній день письменника, в філії №25 розпочата робота виставки-інформації «Сповідь художньої душі». Виставка працює у читальній залі для широкого кола читачів.
Експозиція присвячена Тарасу Шевченко, роль якого у відродженні українського слова, художнього мистецтва неможливо переоцінити. Через поезію Шевченко звертається до нації крізь віки, адже актуальність його Заповіту, повчань є невичерпною. Тому що на сучасному етапі відродження української державності залишаються складні питання та протиріччя, розв’язання яких можна знайти занурившись у рядки твору «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм в Україні і поза Україною сущою моє дружнє послання».
Для відвідувачів бібліотеки розкрилися двері не лише у поетичне слово Кобзаря, яке лунало у читальній залі завдяки мультимедійному забезпеченню, а й широко розчинився портал у дивовижний світ Шевченка-художника.
Зокрема, відвідувач завдяки наявним у бібліотеці каталогам картин Шевченка зміг побачити життєві сторінки митця у його автопортретах.
Читачі отримали можливість доторкнутись до життя художника як людини, споглядаючи картини, присвячені друзям, сім’ї та місць перебування Тараса Григоровича. Шевченко був не лише поетом і художником. Адже частину життя він присвятив питанню освіти та вихованню дітей. Так, наприклад, на виставці презентовано Граматику, що розроблено відповідно до запропонованої Шевченком методики навчання читанню та письму.