Просмотров:129

4 червня в бібліотеці № 30 для вихованців шкільного табору ЗОШ № 14  пройшов екологічний бумеранг «В гармонії з природою», присвячений Всесвітньому дню довкілля.

Завідуюча бібліотекою Ірина Нерубащенко провела екскурсію по бібліотеці. Вона показала присутнім, як орієнтуватися в цьому різноманітному книжковому світі, познайомила з абонементом і читальним залом  та розповіла про найцікавіші книжкові виставки та заходи, які проводить бібліотека.

Потім Ірина Нерубащенко розповіла дітям, що у Всесвітній день навколишнього середовища постійно проводяться такі барвисті видовища, як паради велосипедистів, вуличні мітинги, «зелені» концерти, посадка дерев, конкурси творів і плакатів у школах, кампанії з регенерації відходів і прибирання території, акції, спрямовані на боротьбу зі злочинами проти дикої природи та інші заходи.

Завідуюча бібліотекою пояснила дітлахам про визначення поняття «екологічний бумеранг»,  яке все частіше вживається останнім часом. А потім познайомила їх з книжковою виставкою «Чарівний світ природи». На виставці представлені книжкові видання, що розкривають світ біологічного різноманіття флори і фауни нашої планети.

В ході заходу відвідувачі з цікавістю взяли участь в екологічній вікторині, в якій  відповідали на запитання щодо екологічних проблем навколишнього середовища. Діти вірно називали усі негативні, небезпечні явища, що виникають у навколишньому середовищі внаслідок бездумної, варварської господарської діяльності людини.

Ведуча заходу та присутні обсудили також головні екологічні проблеми, серед яких спалення сміття, знищення лісосмуг, проблеми з питною водою та інші.

По завершенні екологічного бумерангу Ірина Нерубащенко зазначила важливість бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.  А вихованці шкільного табору усвідомили, що людина – частина природи, адже природа є першоосновою існування людини і екологія природи дає розвиток всіх потенційних можливостей організму до життя без хвороб.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.11 о 15.30: Віртуальна прогулянка літературною Одесою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
19.11 о 16.00: "Одеса очима відомих пісменників". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.11 о 15.00: «Відкриваємо серця для добра». День доброти. Філія №29 (Лузанівська, 67)
20.11 о 10.00: «Революція Гідності: горнило духу, патріотизму, мудрості». Урок пам’яті. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
21.11 о 14.00: «Цікаві події в історії». Інформаційний огляд. До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.11 об 11.00: «Пам`яті героїв Майдану». Година вшанування. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
21.11 о 14.00: «Екологія гідності, свобода совісті». Подорож у минуле. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.11 о 12.00: «Трагедія і біль 30-х». Кіноподорож в минуле. До Дня Голодомору. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
25.11 о 14.00: «Скорботна свічка пам`яті святої». Урок мужності до дня голодомору в Україні. Філія №29 (Лузанівська, 67)

Архіви