Просмотров:157

15 червня працівники бібліотеки №1 імені Едуарда Багрицького провели бесіду «Україна – НАТО: 7 фактів, які треба знати».

Відвідувачі бібліотеки прийняли активну участь в обговоренні цієї важливої теми. Вступ до НАТО  в українському суспільстві – це непросте питання. Багато людей  мало поінформовані, тому часто починають робити висновки згідно з міфів і вигадок.

Присутні дізналися, що військово-політичний союз НАТО був створений 4 квітня 1949 року. На даний час налічує 28 держав. Головний принцип: система колективної оборони. Головні функції: вирішення міжнародних протирічь мирними засобами, спільна безпека і оборона країн-членів організації.

Перспективні напрями розвитку: орієнтація на безпеку у майбутньому; єдина міжнародна організація, яка має необхідні сили та засоби для підтримання миру, трансформація політичних та воєнних структур; адаптація до миротворчої діяльності та завдань щодо врегулювання криз.

Індивідуальні плани щодо членства відкриті для країн, які мають політичну волю та здатність поглиблювати свої взаємини з НАТО. На сьогоднішній день це Грузія, Азербайджан, Вірменія, Україна, Молдова, Боснія і Герцеговина, Чорногорія. Для того щоб Україна стала членом альянсу, їй необхідно виконати певні умови.

Вступ до НАТО також має позитивний вплив на економіку країни. Інвестори сприймають це як хороший сигнал. Тому перспектива вступу України до НАТО важлива для країни.

Сподіваємось, що ця зустріч допоможе відвідувачам бібліотеки знайти відповідь на одне із найбільш непростих питань сьогодення.

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви