Просмотров:300

15 червня працівники бібліотеки №1 імені Едуарда Багрицького провели бесіду «Україна – НАТО: 7 фактів, які треба знати».

Відвідувачі бібліотеки прийняли активну участь в обговоренні цієї важливої теми. Вступ до НАТО  в українському суспільстві – це непросте питання. Багато людей  мало поінформовані, тому часто починають робити висновки згідно з міфів і вигадок.

Присутні дізналися, що військово-політичний союз НАТО був створений 4 квітня 1949 року. На даний час налічує 28 держав. Головний принцип: система колективної оборони. Головні функції: вирішення міжнародних протирічь мирними засобами, спільна безпека і оборона країн-членів організації.

Перспективні напрями розвитку: орієнтація на безпеку у майбутньому; єдина міжнародна організація, яка має необхідні сили та засоби для підтримання миру, трансформація політичних та воєнних структур; адаптація до миротворчої діяльності та завдань щодо врегулювання криз.

Індивідуальні плани щодо членства відкриті для країн, які мають політичну волю та здатність поглиблювати свої взаємини з НАТО. На сьогоднішній день це Грузія, Азербайджан, Вірменія, Україна, Молдова, Боснія і Герцеговина, Чорногорія. Для того щоб Україна стала членом альянсу, їй необхідно виконати певні умови.

Вступ до НАТО також має позитивний вплив на економіку країни. Інвестори сприймають це як хороший сигнал. Тому перспектива вступу України до НАТО важлива для країни.

Сподіваємось, що ця зустріч допоможе відвідувачам бібліотеки знайти відповідь на одне із найбільш непростих питань сьогодення.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви