Просмотров:50

9 жовтня у філії №2 ім. К. Г. Паустовського відбулася зустріч з художниками “Майстри пензля  та олівця” до Дня Художника України.

Читальна зала бібліотеки – арт-галерея “Художник далекого плавання”, новий проект Олександра і Каріни Апарінових,  розкрила розмаїття творчих талановитих художників міста Одеси: Галини Лекаревої-Нікітіної, Олега Дряміна, Юрія Письмака, Миколая Прокопенка, Алли Шляхової, Наталії Жури, Олександри Петрової, Валентина Барскова і Есфірь Серпіонової.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова  привітала художників напередодні їх професійного свята. Каріна Вікторівна розповіла  історію  заснування  дня художника України і запропонувала музичний подарунок  – «Жовтень» із циклу “Часи року” у виконанні викладача і музикознавця  Тетяни Вижимивої.

Автор проекту “Арт-туризм” Галіна Лекарева-Нікітіна, член Національної спілки художників України, член Спілки мариністів міста Одеси, розповіла про свою творчу діяльність, про захоплення творами письменника Костянтина Паустовського та як вона шукає і знаходить найдивовижні місця Одещини. Галина Вікторівна представила свої картини і розповіла про майстер-класи живопису.

Викладач вищої категорії ОХК ім. М. Б. Грекова Сергій Папроцький розповів про свої творчі проекти і роботи студентів у бібліотеках ЦБС для дорослих. Сергій Петрович познайомив гостей зустрічи з роботою студентів у бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського.

Голова письменників-мариністів ООО ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнко Іван Рябухін написав вірш, присвячений відомим художникам Одеси, який прочла секретар організації Каріна Апарінова.

Зустріч відвідала майстер художнього живопису Альона Алексеєнко. Вона згадала імена одеських художників Аліка Мерзоєва і Олександра Геращенка.

“Путівник мандрівника Україною” представила кандидат культурології, доцент кафедри КМІФК Тетяна Овчаренко. Навчальний посібник створено  у рамках Міжнародного проекту “Арт-туризм”.

Історік-краєзнавець В’ячеслав Слісарчук привітав художників з професійним святом і розповів про своїх друзів-художників. Художник, поет, журналіст Олег Дрямін представив свої роботи і познайомив присутніх з портретами, які представлені у книзі “Козаки-письменники Одещини”. Олег Йосипович розповів про свої творчі плани з бібліотекою №2.

Журналіст і літератор Вероніка Коваль прочла  твір  про художника 19 віку Людвіга Хориса “Художник далекого плавання”. Завершили зустріч музичним привітанням художникам від журналіста і музиканта Артура Суханова та віршами від поетеси Сильфіди.

Бібліотекар Олександр Апарінов представив літературну виставку про відомих художників світу “Багатогранність майстрів живопису світу” і підготував фотопрезентацію про художників Одеси і України. Бібліотека підготувала солодкі подарунки для художників і гостей з чарівним сонячним підписом кондитера.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Instagram

Facebook

YouTube

Библиографическая авоська

Об Одессе с любовью

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Бібліотерапія

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->