Просмотров:184

12 жовтня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов ювілейний концерт Ігоря Когана «З Україною в серці» до Дня Захисника України.

Ігор Коган – справжній патріот своєї Батьківщини. Його співоча діяльність почалася з Х-фактору, це був для нього трамплін в українську пісню. Програма ювіляра була складена з українських народніх пісень та творів українських авторів. Концертмейстер концерту  Тетяна Вижимова майстерно грала на фортепіано.

Ведуча концерту була відома поетеса Олена Поліщук (Wsesvit). Вона також продекламувала свої патріотичні вірші, які глибоко проникали в саму душу і серце кожного присутнього глядача.

В концертній програмі прийняв участь Олександр Жуков , викладач іноземних мов. Чудовий голос Олександра і артистичний вигляд знайшли багато прихильників його таланту.

Голова Спілки письменників-мариністів Одеси Іван Рябухін презентував свій вірш до Дня Захисника Вітчизни. Іван Степанович і Каріна Апарінова вручили посвідчення письменника-мариніста Юрію Письмаку. Художня виставка Юрія Письмака і Галини Лекаревої-Нікітіної продовжують радувати гостей у читальній залі бібліотеки.

Каріна Апарінова представила гостям ювілейного концерту історично-літературну виставку «Захист Вітчизни – обов’язок громадянина». Бібліотекар Олександр Апарінов підготував документальні фільми про життя і творчість Ігоря Когана та тематичні фільми до Дня Захисника України.

Каріна Апарінова і Олександр Григорович провели краєзнавчий екскурс «Паустовський і Одеса» для гостей заходу. Розповіли про творчій зв’язок Костянтина Паустовського з видатними іменами. Присутні почули цікаві історії, які брали початок в бібліотеці та продовжують життя у сучасний час.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих
Facebook ЦБС для дорослих
Instagram ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook

Бібліотека №6
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->