Просмотров:72

13 лютого в філії №28 було проведено літературну годину «Кохання то вічна людська краса». Бібліотека  запросила на святкування своїх читачів та привітала сімейні пари, котрі є завзятими читачами бібліотеки вже багато років.

Також були присутні юнаки та дівчата, котрим бібліотекарі розповіли про історичні факти виникнення свята та виготовлення валентинок. Завдяки огляду літератури на тему любові читачі поринули в світ кохання видатних поетів та письменників різних епох та сучасності, обрали книги за вподобаннями.

Учасники дізналися, хто такий святий Валентин, розповіли вірші, та заспівали пісні про кохання. Переглянувши відеоролик «День святого Валентина», взяли участь у веселих конкурсах. Та всі разом створили «Валентинки» для своїх половинок.

У розділі «Як кохали величні люди світу» бібліотекарі ознайомили присутніх із історіями кохання в різні епохи, розповіли і про воєнно-польові романи, зачитавши ліричні вірші Асадова. Тетяна Емельянова зробила огляд книг про кохання як авторів класиків, так і сучасни. Ознайомила присутніх з історією виникнення одного з найулюбленіших свят дорослих і дітей, про традиції його святкування в різних країнах світу та в Україні.

В ході заходу для читачів були проведені цікаві конкурси. Також була представлена книжкова виставка «Кохання – людської душі», яка допомогла читачам у виготовленні листівок-валентинок з найкращими побажаннями для своїх близьких.

Відвідувачі дискутували на тему: «Кохання – це …». Декламували вірші В.Сосюри, Л.Костенко, О.Пушкіна, М.Старікова, В.Чуркіної та інших. З чудовими емоціями та книгами про кохання читачі покидали захід.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви