Просмотров:64

13 лютого в бібліотеці № 30 пройшов бібліотечний урок «Подорож до країни книг». На уроці були присутні молодші школяри, учні  з 1-го до 3-го класу приватної школи «Інтерактив».

Бібліотекарі Вікторія Чекмарьова-Ланецька, Юлія Романенко і Ольга Веселаго провели для дітлахів екскурсію по бібліотеці. Вони знайомили дітей з відділами бібліотеки, розповідали про різноманітні книжкові виставки і книжкові фонди. Діти дізналися про правила користування бібліотекою, а також про правила запису до бібліотеки та поведінки в читальному залі та абонементі.

Під час заходу юні гості з задоволенням розглядали захоплюючі періодичні виданя, новинки дитячої літератури. В читальному залі дітлахам було дуже цікаво дізнатися про різноманітні енциклопедіі, довідники і словники, про те, як ними користуватися і знаходити потрібну інформацію. Діти почули також про те, як потрібно дбайливо поводитися з книгою.

Співробітники бібліотеки в цікавій формі повідали школярам структуру розстановки книг в бібліотеці. Учні почули, що у кожної книги є своя точна адреса в бібліотеці: «вона живе на своїй вулиці у своєму будинку, своїй квартирі, своїй кімнаті й на своєму місці». Діти дізналися, як орієнтуватися в цьому різноманітному й захоплюючому книжковому світі, а також про те, що вони можуть завжди звернутися до співробітника бібліотекі, який допоможе їм в ефективному пошуку різноманітної корисної інформації.

Юним гостям бібліотеки дуже сподобалася подорож до країни книг. Вони активно відповідали на запитання вікторини «Книга – твій друг». А потім в затишній атмосфері читального залу із задоволенням поринули в книжковий світ еціклопедій про тварин і рослин та гортали сторінки барвистих журналів.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви