Просмотров:138

Бібліотека №32 продовжила серію оригінальної нон-стоп виставки «Колір настрою». Цього разу було вибрано осінній колір – червоний. 21 жовтня завідуюча філією Вікторія Семенова презентувала выставку для учениць ОВПТУ сфери послуг ОНЮА, група №32 (майстер виробничого навчання Олена Шмиголь) та членів клубу “Теплий дім”.

До уваги відвідувачів були підібрані книги різних жанрів, але їх об’єднував червоний колір палітурки. Велику увагу було приділено значенню червоного кольору в українській символіці, а саме в одязі. Ця тема була обрана не випадково, так як учениці здобувають професію швачки. Бібліотекар розповіла про червоний колір та його оберегові і сакральні функції, так як він є дуже активним і сильним, що дає велику енергетичне підживлення, захист від неприємностей. Працівник бібліотеки звернула увагу слухачівна на те, що червоний колір переважає на більшості весільних рушників, так як символізує любов, радість, безперервність роду і кровну спорідненість. Красиві, вишиті переважно червоними орнаментами рушники виглядають ошатно й святково, ними прикрашають українці свої будинки і ікони.

На презентації панувала щира, позитивна, невимушена атмосфера. Жваве обговоренням матеріалу свідчило, що підготовлена тема була цікава гостям.

На цьому кольорі працівники філіалу №32 планують не зупинятися. Що буде далі? Це інтрига! Але поки що  «Колір настрою – червоний».

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви