Просмотров:125

9 жовтня у ЦМБ ім. Франко відбувся обласний семінар для бібліотекарів професійно-технічних закладів освіти міста та області.  Темою семінару було обговорення аспектів бібліотечно-бібліографічної роботи в бібліотеках ПТУ.

Методист навчально-методичного центру ПТО в Одеській області Хмельницька Л.М. розповіла про правила та особливості переатестації бібліотекарів. Завідуюча читальним залом ЦМБ ім.Франко Поперечна Т.А. доповіла про нормативно-правову базу роботи бібліотек. Завідуюча ОМВ ЦМБ ім.Франко Дементьєва С.А. доповіла про нові форми масових заходів. Бібліотекар відділу комплетування ЦМБ ім.Франко Пазина Л.В. доповіла про правила ведення алфавітного каталогу та відповіла на питання, що були пов’язані з переходом на УДК.

У кінці відбулася презентація клубу правового кіно “Докудейс”,  що вела методист ОМВ ЦМБ ім.Франко Бутт Н.В. Відбувся перегляд та обговорення фільму “Strangers”.

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви